Red Devils gromi rywala

Prawdziwy festiwal strzelecki urządzili sobie piłkarze Red Devils w meczu I ligi PLF z Team Unisław.

Red Devils "rządzi" w I lidze futsalu.

Podobnie jak w pierwszym spotkaniu z Unisławiem wygranym 16:4 „bezlitosny” okazał się Mariusz Kaźmierczak. Popularny "Kazek" w piątkowej (15.01.) konfrontacji w hali Centrum Park zdobył 7 goli. Po półrocznej przerwie ponownie w klubowych barwach chojniczan zagrał Michail Sundeev, który w tym spotkaniu dwa razy trafił do siatki przeciwnika.

Red Devils Chojnice - Team Unisław 18:2 (11:1)

Bramki: Kaźmierczak 7, Pięta 3, Chrzonowski 3, Sobański 2, Papierowski 2, Sundeev.

RD: 21 Burglin, 1 Kępa - 2 Papierowski, 3 Sobański, 6 Szynwelski, 10 Żołądź, 11 Sundeev, 16 Chrzonowski, 17 Skiba, 18 Repiński, 20 Pięta, 77 Kaźmierczak.

Trener - Artur Chrzonowski, kierownik Łukasz Prill.

Następne spotkanie: Radio System Toruń - Red Devils.

1. 16 stycznia 2010  09:48   Kazek King   kibol z Mickiewicza

Kazek bez ciebie Red Devils traci połowę, oni powinni na ciebie chuchać i dmuchać.

0
    0
  2. 16 stycznia 2010  09:46   Przyślij lepsze zdjęcia jak ...   obiektyw

Przyślij lepsze zdjęcia jak masz, lepszy rydz niż nic, a od kiedy trzeba mieć pojęcie o sporcie żeby zrobić zdjęcie z meczu, nie muszę być piekarzem aby zrobić zdjęcie chleba? no chyba, że sie mylę.

0
    0
  3. 16 stycznia 2010  08:46   kibic   anonim

kto robił te zdjęcia. Fatalne. Mało wyraźne. Ktoś kto robi te zdjęcia nie ma pojęcia o sporcie.

0
    0
  4. 16 stycznia 2010  07:25   Brawo Red Devils najbardziej ...   kibice

Brawo Red Devils najbardziej bramkostrzelny zespole pierwszej ligi. Dziękujemy, dziękujemy, dziekujemy!