Red Devils czeka na rundę rewanżową. Mecz z Lęborkiem przełożony

Piłkarze Red Devils są na dobrej drodze do Ekstraklasy. Po pierwszej rundzie zespół Andrzeja Biangi ma 9. punktów przewagi nad trzema goniącymi zespołami z Lubawy, Kartuz i Białegostoku. Runda rewanżowa wkrótce.

Piłkarze Red Devils w nowym sezonie będą bronić lidera I ligi.   |  fot. (olo)

Pierwszym rywalem chojnickiego zespołu w rundzie rewanżowej miała być ósma drużyna I ligi Team Lębork. Mecz został jednak przełożony na inny termin, o którym poinformujemy. W oczekiwaniu na rozpoczęcie rozgrywek Czerwone Diabły wygrały mecz 1/32 Pucharu Polski z Lesznem i poznali też rywala w 1/16 Pucharu Polski. W Chojnicach Diabły zmierzą się z występującą w Ekstraklasie Pogonią Szczecin. Mecz odbędzie się w ostatni weekend stycznia.

Warto odnotować, że po przerwie do zespołu powrócił bramkarz Sebastian Kartuszyński.  Do klubu napłynęła też świetna wiadomość. Zawodnik Red Devils Sebastian Wojciechowski został powołany przez selekcjonera Błażeja Korczyńskiego do kadry Polski na Mistrzostwa Europy w futsalu, które odbędą się od 30 stycznia do 10 lutego w Słowenii.

Warto dodać, że na mistrzostwa pojadą też dwaj byli zawodnicy Red Devils Tomasz Kriezel i Dominik Solecki. Pierwszy gra aktualnie w FC Toruń, a drugi w Red Dragons Pniewy. Wcześniej reprezentacja zagra też w Rzymie towarzyski mecz Włochami.

Tekst i fot. (olo)

Zapisz