Red Devils bez szans w starciu z liderem

W niedzielę w Bielsku - Białej Rekord podejmował Red Devils Chojnice. Gospodarze nie ponieśli jeszcze porażki w rozgrywkach, a goście od początku rywalizacji w bieżącym sezonie nie odnieśli zwycięstwa.

Bielszczanie pewnie zainkasowali trzy punkty w starciu z Red Devils. Goście, którzy przyjechali na teren lidera już po wodzą nowego trenera (Krzysztof Juśko zastąpił Olega Zozulye) nie byli w stanie nawiązać walki.   |  fot. screen lajfy TV

Rekord Bielsko-Biała – Red Devils Chojnice 7:0 (4:0)

Red Devils: Artur Czarnowski (1), Dariusz Rychłowski (5), Przemysław Laskowski (6), Piotr Wardowski (10), Mateusz Frymark (11), Michał Werner (12), Vitaliy Kolesnik (15), Mariusz Sawicki (17), Marek Steinborn (21), Dominik Laskowski (23), Sebastian Wojciechowski (25), Patryk Drewek (26), Mariusz Kaźmierczak (77)

Bramki: 1:0 Paweł Budniak 1:01, 2:0 Sebastian Wojciechowski (s),  3:0 Rafał Franz 14:30, 4:0 Łukasz Biel 18:33, 5:0 Roman Vakhula 25:19, 6:0 Paweł Budniak 38:26, 7:0 Roman Vakhula 39:40.

Miejscowi w pierwszej części narzucili swój styl gry pozwalając rywalowi jedynie na kontrataki. Goście tylko chwilami wydawali się być bliscy zdobycia bramki jednak na ich drodze za każdym razem stawał skuteczny bramkarz Rekordu. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 4:0.

W drugiej połowie faworyci powiększyli dorobek o kolejne trzy gole i lider rozgrywek pewnie zdobył trzy punkty pokonując rywala aż 7:0. Wygrana pokazała jaka przepaść dzieli obie ekipy. Zawodnicy Red Devils muszą zacząć zdobywać punkty jeśli wciąż marzą o pozycji dającej walkę w barażach o pozostanie na najwyższym szczeblu rozgrywek.