Red Devils Ladies przed turniejem Mistrzostw Polski w beach soccera

W takim oto zestawieniu drużyna Red Devils Ladies wystąpi na Mistrzostwach Polski w beach soccera, które odbędą się w dniach 4-7 sierpnia na stadionie letnim na plaży w Gdańsk Brzeźno.

Do pierwszego gwizdka kobiecych Mistrzostw Polski w beach soccer pozostały 2 dni.

Zespół został wzmocniony reprezentantką Włoch, Melanią Pisa, która jest czwartą zagraniczną zawodniczką chojnickiego zespołu obok Luisy Meza (Portugalia/USA), Anastasii Klipachenko (Ukraina) i Gabby Batmani (USA). Wszystkie piłkarki występują w  krajowych reprezentacjach beach soccera. 

1. Klaudia Węglewska 
2. Julia Jargieło
4. Martyka Krygier
5. Luisa Meza (Portugalia/USA)
6. Agnieszka Szultka (kapitan)
7. Anastasiia Klipachenko (Ukraina)
8. Lidka Zakrzewska
9. Melania Pisa (Włochy)
11. Weronika Sikorska
12. Gabby Batmani (USA)
13. Iwona Wudarczyk
15. Dagmara Świt
17. Wiktoria Słowy
19. Liwia Zaborska
20. Marta Stasiulewicz
21. Iza Pawłowska
35. Malwina Ciesielska

Zespół poprowadzi trener Tomasz Poźniak, drugim trenerem jest Guladi Kokoladze, trenerem przygotowania fizycznego Marek Kozakiewicz, fizjoterapeutką Magdalena Kołodziej, a managerem zespołu Marcin Synoradzki Cały zespół Red Devils Ladies chciałby gorąco podziękować wszystkim sponsorom, dzięki którym możemy grać w turniejach beach soccera, bez Was nie byłoby naszych sukcesów!

I Ty także możesz zostać naszym sponsorem i dorzucić małą cegiełkę do kosztów funkcjonowania zespołu poprzez wpłatę na https://zrzutka.pl/j2ygkz

Na naszych social mediach będziemy relacjonować przebieg turnieju, zapraszamy do śledzenia na bieżąco instagram i facebook RD Ladies:

https://www.instagram.com/red_devils_ladies

https://www.facebook.com/reddevilsbeachsoccer

M. Synaradzki