Przegrał pieniądze, ze złości uszkodził automat do gier

Policjanci z Chojnic przedstawili wczoraj zarzuty w sprawie uszkodzenia monitora automatu do gier. Usłyszał je 29 - letni mieszkaniec Chojnic, który jak się okazało wyładował w ten sposób złość, że stracił kilkaset złotych.

Mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty uszkodzenia mienia. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.   |  fot. KPP

Wytypowany przez mundurowych sprawca został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Śledczy i kryminalni z chojnickiej komendy Policji pracowali nad sprawą uszkodzenia automatu do gier, do którego doszło w drugiej połowie września na terenie Chojnic.

Policjanci w trakcie czynności do tej sprawy zebrali informacje i materiał dowodowy wskazujący, że sprawcą tych przestępstw może być 29 - letni mieszkaniec Chojnic. Ich przypuszczenia potwierdziły się, a podejrzewany o to przestępstwo mężczyzna został zatrzymany na początku tygodnia. Podejrzany przyznał się do popełnienia tego przestępstwa, którego uszkodzenia zgłaszający wycenił na blisko 3 tys. złotych.

KPP