Podzielili się punktami

Niedzielne spotkanie Wigry Suwałki – Chojniczanka było meczem zespołów, które zajmują czołowe pozycje w tabeli 2 ligi. Chojniczanka ostatnio przeplata zwycięstwa z porażkami.

Dzisiejszy mecz Chojniczanki w Suwałkach można było obejrzeć w TVP Sport.   |  fot. screen TVP Sport

Drużyna z Chojnic także na własnym stadionie jest na razie bezlitosna dla przeciwników. Gorzej wypada na wyjazdach. Jednak w razie zwycięstwa w Suwałkach objęła by pozycję lidera.

WIGRY - CHOJNICZANKA 0:0

Chojniczanka: Sokół - Mudra, Klabnik, Grolik, Grobelny, Kona (77 Rakowski), Czajkowski,  Napołow (77 Orlik), Ziętarski, Wachowiak (59 Emche), Skrzypczak (73 Pląskowski).

Żółte kartki: Czułowski, Solijć (Wigry).

W pierwszej połowie zawodnicy nie pokazali piłki na najwyższym poziomie. Gra toczyła się w środkowej części boiska. Obydwu zespołom zabrakło dokładności nie wspominając o faulach czy celnych strzałach na bramkę. Po przeciętnym widowisku pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, poza tym, iż gospodarze mieli lekką przewagę, jednak nie na tyle skuteczną, by zagrozić bramce gości. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, a drużyny na swoje konto dopisują po jednym pkt.

(red.). Tabela gol24.pl