Podzielą się pasją. Pokażą gadżety związane z podróżami. Zapraszają też na układnie puzzli

W piątek w ZSP nr 2 przy ul. Angowickiej odbędzie się kolejne spotkanie „Podziel się pasją”. Tym razem będzie można zobaczyć kolekcje związane z podróżowaniem. A pod koniec stycznia odbędą się mistrzostwa w układaniu puzzli.

O nowych propozycjach mówią dyrektor szkoły Józef Kołak oraz pedagog Jacek Hałuszkiewicz.   |  fot. (olo)

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, co należy pochwalić, starają się wyjść naprzeciw mieszkańcom i organizują coraz to ciekawsze wydarzenia nie tylko dla nich, ale wspólnie z nimi. Tym razem będzie to kolejna odsłona spotkań ludzi zajmujących się hobbystycznie zbieraniem ciekawych rzeczy.

W piątek będzie okazja zobaczyć kolekcje związane z podróżowaniem – małe cukry, magnesy i inne. Do ZSP nr 2 można „wpadać” od 17.00. Natomiast 27 stycznia w sobotę od 10.00 do 14.00 szkoła organizuje „Chojnicką puzzlomanię”. Będzie to zabawa z puzzlami, ale też zawody dla dzieci i dorosłych.

W poszczególnych kategoriach mogą starować dzieci od 6 lat. Będzie też rywalizacja zespołowa. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 stycznia do godz. 19.00 (adres zgłoszenia: jacekhgdy@poczta.fm).

Więcej w materiale wideo.

Tekst i fot. (olo)