Po 6 latach przerwy wracają rozgrywki

Chojnicka Liga Halowa powraca! Po 6 latach przerwy wznawiamy rozgrywki na największej i najlepszej hali sportowej w rejonie! Ostatnim rozegranym sezonem była edycja 2014/15, a mistrzem został zespół ToroTrans.

Po 6 latach przerwy wznawia rozgrywki Chojnickiej Ligi Halowej.   |  fot. arch.

Najbardziej utytułowanym zespołem jest Red Devils (6 triumfów), który zgłoszeniu się do rozgrywek ogólnopolskich, w późniejszych sezonach ChLH wystawiał jedynie zespół rezerw. Rozpoczęcie rozgrywek 32 edycji ChLH wstępnie planowane jest na niedzielę 28 listopada, rozgrywki potrwają do końca stycznia. Spotkania będą rozgrywane w soboty i niedziele, planowana jest faza zasadnicza oraz play off, w zależności od ilości zgłoszonych drużyn.

Oprawa medialna będzie na miarę dzisiejszych czasów, wyniki spotkań będą publikowane na bieżąco tuż po zakończeniu meczu na stronie ChLH na facebook, zamieszczane będą także fotogalerie z danej kolejki, a cała faza play off będzie transmitowana na żywo na kanale YouTube (jeśli będzie zainteresowanie, to rozważymy także transmisje z meczów fazy zasadniczej).

Już wkrótce podamy więcej informacji, a zespoły można zgłaszać na mail marcin@red-devils.pl lub pod nr tel. 602-461061. Organizatorem Chojnickiej Ligi Halowej jest Red Devils Futsal Club oraz Urząd Miejski w Chojnicach. Zapraszamy do gry oraz do polubienia naszej strony! https://www.facebook.com/Chojnicka-Liga-Halowa-100103255788326

Marcin Synoradzki