Oh, yes! Mamy laureatów Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z J. Angielskiego!

Na stronie organizatorów pojawiły się już wyniki tegorocznego konkursu z j. angielskiego organizowanego przez Pomorskie Kuratorium Oświaty w Gdańsku oraz II LO im. dr. Władysława Pniewskiego w Gdańsku.

Od lewej: Krzysztof Pestka i Wiktoria Kroplewska.   |  fot. nad.

Do konkursu przystąpiło 147 uczniów z Pomorskiego. Wśród 39 laureatów - dwoje uczniów Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Chojnicach! Po najwyższy triumf w tym prestiżowym konkursie przedmiotowym i tytuły Laureatów sięgnęli w jakże trudnych czasach pandemii Wiktoria Kroplewska z klasy VIII oraz Krzysztof Pestka z klasy VII.

Brawa dla Nich! Za wysiłek, dążenie do celu, pracowitość, rozwijanie swoich zainteresowań oraz dobre nastawienie do zdobywania wiedzy i umiejętności mimo zdalnego kontaktu z prowadzącym nauczycielem przedmiotu! Wielkie uznanie dla uczniów! Gratulacje dla nich, dla ich rodziców, dla nauczyciela przygotowującego uczniów, pani Barbary Trzebiatowskiej z SP nr 3. Trudne wyzwania hartują i są też źródłem wielkiej satysfakcji! Brawo uczniowie!

Wiktorii, ósmoklasistce  gratulujemy również świetnie napisanych próbnych egzaminów końcowych, z punktacją 100% z języków, polskiego i angielskiego. Tak trzymaj Wiktorio!

(ZSzP nr3)