Nowoczesne kominki – dekoracja salonu i ciepło w domu

Współczesne modele kominków są nie tylko bardzo efektowne, ale również mają praktyczne zastosowanie. Mogą być niezwykle dekoracyjne albo skromne. Poza tym można je zaprojektować odpowiednio pod kolorystykę i wystrój danego wnętrza.

Nowoczesny kominek w salonie nadaje wnętrzu klimatu. To nie tylko źródło ciepła. Coraz częściej nowoczesne kominki są ozdobą i ważnym elementem dekoracyjnym.   |  fot. nad.

Dzięki właściwie przygotowanej instalacji kominek może także stanowić dodatkowe ogrzewanie domu czy mieszkania. W najnowszej ofercie producenta znajdują się nowoczesne wkłady kominkowe przeznaczone do kominków narożnych oraz tradycyjnych.

Warto rozważyć jaki rodzaj kominka najlepiej sprawdzi się w twoim salonie. Do wyboru są różne rodzaje kominków, które różnią się kształtem, wielkością, parametrami oraz zakresem cen. Wśród dostępnej na rynku oferty znajdują się m.in. wkłady kominkowe Zibi.

Efektywne wkłady kominkowe Zibi

Przy wyborze wkładu kominkowego należy uwzględnić przede wszystkim metraż ogrzewanych powierzchni, a także wystrój wnętrza. Poza tym trzeba wziąć pod uwagę potrzeby domowników, częstotliwość korzystania z kominka, jak również cenę i sposób wykonania. Warto zwrócić uwagę na fakt, że kominki Zibi wyróżniają się znakomitą jakością i rzetelnym wykonaniem, a ponadto dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Przeznaczone są do ogrzania pomieszczeń o powierzchni nie przekraczającej 120 metrów kwadratowych. Przy zakupie wkładu kominkowego Zibi masz pewność, że wybierasz niezawodny produkt przeznaczony na lata użytkowania. Wysokiej jakości wkład kominkowy z ceramicznym paleniskiem bez rusztowym skutecznie akumuluje ciepło. Należy również wziąć pod uwagę fakt, że na rynku dostępne są różne dodatkowe akcesoria przeznaczone do wkładów kominkowych Zibi, m.in. podstawa, którą tworzą nóżki, a także ramka, czyli blenda.

Rodzaje kominków Zibi

Oferta wkładów kominkowych ZIBI 12 obejmuje dwa rodzaje kominków: jednoszybowe kominki oraz kominki narożne, dostępne również w wersji Deco. Wszystkie wkłady spełniają wymagania i normy EkoProjekt, są wykonane z solidnych materiałów i podlegają skrupulatnym testom. Wkłady kominkowe Zibi 12 zostały wykonane  ze stali o wysokiej jakości oraz wyposażone w palenisko wypełnione materiałem akumulacyjnym Termotec. Należy podkreślić, że wkłady kominkowe Zibi są szczelne i posiadają dolot powietrza wraz z przepustnicą. Dlatego można je stosować w domach z rekuperacją oraz wentylacją mechaniczną.

Funkcjonalne i modne kominki narożne

Alternatywą wobec klasycznych kominków są atrakcyjne kominki narożne. Dzięki specjalnie zaprojektowanym wkładom i szybom domownicy mogą przekonać się o skuteczności kominka, a także mają możliwość przyglądać się płomieniom z różnej perspektywy i z kilku stron. Kominki narożne zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zamontować je  w narożniku danego pomieszczenia lub na granicy dwóch stref domu. Ponadto, w zależności od potrzeb można je również zainstalować pomiędzy dwoma różnymi pomieszczeniami. Można je postawić w dużych kuchniach, w kuchni z dużą jadalnią albo w salonie z aneksem kuchennym. Takie rozwiązanie można również w dużych kuchniach z częścią przeznaczoną na jadalnię albo łączonych z salonem.

(mat. partnera)

Zapisz

 1. 22 stycznia 2020  04:55   W ustawie antysmogowej ... (1)   Max

  W ustawie antysmogowej palenie w kominkach tylko z elektrofiltrami kogo będzie na to stać więc pieniądze wyrzucone w błoto dlatego się reklamuja z tymi kominkami.

  20
  4
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 22 stycznia 2020  20:41   Prawda   Ktoś

   Popieram wpis. Interesuje się tematem i chyba pozostaje biokominek. Utrzymanie tradycyjnego to będą niebawem ogromne koszty. Same filtry od 3 tysięcy w górę.

   1
   0
 2. 21 stycznia 2020  15:49   Płd   Cae

  Gowno przereklamowane

  22
  4
  Odpowiedz