Nominowani w plebiscycie Pokaż Talent! Anioł Talentu roku 2020

Instruktorzy Chojnickiego Centrum Kultury Elżbieta Jakubowska i Patryk Nita zostali wyróżnieni przez czytelników Dziennika Bałtyckiego nominacjami w ogólnopolskim plebiscycie Pokaż Talent! w kategorii Anioł Talentu.

Elżbieta Jakubowska i Patryk Nita otrzymali nominację do tytułu Anioł Talentu w ogólnopolskiej akcji Pokaż Talent!   |  fot. ChCk

Wyróżnienie Anioł Talentu przyznawane jest osobom, które na co dzień, w ramach pracy zawodowej lub bezinteresownie, z pasją i zaangażowaniem wspierają rozwój talentów, rozwijają kreatywność i wrażliwość artystyczną dzieci, młodzieży lub osób dorosłych. Zarówno Elżbieta Jakubowska, jak i Patryk Nita czynią to już od lat, m.in. w ramach pracy instruktorów w Chojnickim Centrum Kultury.

Elżbieta Jakubowska prowadzi zajęcia z zakresu edukacji plastycznej, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród miłośników rysunku, malarstwa i grafiki w każdym wieku. Z kolei Patryk Nita szlifuje nasze lokalne talenty muzyczne jako lider działającego przy Chojnickim Centrum Kultury Big Bandu. Nasi wyróżnieni instruktorzy nie ukrywają zaskoczenia nominacjami, ale jednocześnie są szczęśliwi i bardzo wdzięczni za docenienie ich codziennej pracy przez czytelników Dziennika Bałtyckiego.

Więcej informacji o plebiscycie Pokaż Talent znajduje się na stronie www.dziennikbaltycki.pl/talent Tam też można oddawać głosy na naszych kandydatów do tytułu Anioła Talentu.

Ł. Sajnaj

Zapisz

  1. 22 marca 2020  10:23   pozdrowienia   anonim

    Gratuluję ,a szczególnie Eli tak trzymaj ,to kolejna nominacja związana ze Swornegaciami. Swory w tym roku górą!

    2
    0
    Odpowiedz