Noc Poetów wkrótce!

7 sierpnia w Fosie Miejskiej około godziny 18:00 rozpocznie się XVI Chojnicka Noc Poetów, która poprowadzona zostanie przez Magdalenę Kosobucką oraz Grzegorza Szlangę.

Gośćmi Nocy Poetów byli znakomici aktorzy, m.in. Wiktor Zborowski.   |  fot. arch.red.

Gośćmi tegorocznej Chojnickiej Nocy Poetów będą: aktorzy: Piotr Machalica, Wojciech Machnicki, Aleksander Trąbczyński, poeci: Ariana Nagórska, Karol Maliszewski, Krzysztof Szymoniak, Sławomir Matusz, wykonawcy piosenki poetyckiej: Barbara Stępniak- Wilk, Grzegorz Tomczak z Leną Piękniewską oraz Piwnica pod Baranami, laureaci XVI Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego Jednego Wiersza. Na scenie pojawi się około szesnastu artystów z Piwnicy pod Baranami. Ich występ zaplanowany został na około 1,5 godziny i składać się będzie w 1/3 z materiału satyrycznego, a w 2/3 ze znanych piosenek piwnicznych. Zakończenie Nocy Poetów przewidywane jest na godzinę drugą.
Organizatorzy imprezy: Urząd Miejski w Chojnicach, Chojnicki Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna. Patronat medialny: Gazeta Pomorska, www.chojnice.com
       
goscie.jpg

 1. 6 sierpnia 2010  19:41   Kosobucka i Szlanga. Przyjde ...   anonim

  Kosobucka i Szlanga. Przyjde zobaczyc jak ten niby aktor sobie radzi na scenie. Wycofaj sie i zostaw kulture innym genialnym specjalistom jak Eugeniusz Mikolajczyk. On wie jak robic spektakle. Nikt cie tu nie chce, patalachu.

  0
  0
 2. 24 lipca 2010  17:15   Kosobucka i Szlanga.   anonim

  Pojde aby obejrzec faworyta Pani Eichler i Pana Bulawy GWIAZDORA G.Szlenge.

  0
  0
 3. 22 lipca 2010  13:56   Ciekawszy portal   M.M

  Niż chojnice24. Macie więcej różnorodnych tematów, nie tylko polityka, ale też kultura. Bardzo pomysłowa szata graficzna i linki. Teksty ciekawe i na wysokim poziomie

  0
  0