Nielba po Pogoni

Od sparingu z Pogonią Szczecin rozpoczęli serię meczów towarzyskich piłkarze Chojniczanki. Już jutro (wtorek) rozegrają kolejny z Nielbą Wągrowiec.

W pierwszym sparingu Chojniczanka przegrała z Pogonią 1:2.   |  fot. mkschojniczanka.pl

Mecz z Pogonią, który odbył się w Gniewinie, był dla trenera Mariusza Pawlaka okazją do przyjrzenia się grupie testowanych zawodników, którzy mieli okazję zaprezentować się na tle rywala z Ekstraklasy. Chojniczanka przespała początek spotkania, bowiem już w 2. min. Pogoń prowadziła 1:0, a gola zdobył Takuya Murayama.

Chojniczanka wyrównała pod koniec pierwszej części meczu. Po akcji Rafała Siemaszki w polu karnym sfaulowany został testowany Wojciech Król, a gola po rzucie karnym zdobył inny testowany zawodnik Rafał Leśniewski.W końcówce meczu Pogoń – za sprawą Edi Andradiny – strzeliła zwycięską bramkę.

Chojniczanka: (I połowa) Marcin StaniszewskiBłażej Radler, Norbert Jędrzejczyk, Romeo Filipović, Aleksander Ślęczka, Dawid Kort, Przemysław Pietruszka, Wojciech Król, zawodnik testowany I, Rafał Siemaszko, Rafał Leśniewski. (II połowa) Rafał Misztal Daniel Chyła, Błażej Jankowski, Romeo Filipović (75. Rafał Leśniewski), Michał Mikołajczyk, Marek Gancarczyk, Krystian Feciuch, Andrzej Rybski, zawodnik testowany II (47. Mateusz Piechowiak), Kosuke Ikegami (80. Dawid Kort), Tomasz Mikołajczak.

Już we wtorek Chojniczanka zagra u siebie sparing z Nielbą Wągrowiec. Początek spotkania o godz. 18.00.

1. 7 lipca 2014  16:56   Gdzie (2)   kibic