Naturalna energia prosto z Amazonki

Kiedy za oknem jest deszczowo i chłodno, pojawiają się problemy z samopoczuciem, brakuje nam wigoru i sił. Na pewno przydałby się dodatkowy zastrzyk energii pomagający przetrwać do wiosny.

Plusssz Up.

Powinien jednak być naturalny i dobrze wpływający na ogólny stan osłabionego organizmu. Warto spróbować napoju witaminowego Plusssz Up wzbogaconego o naturalną kofeinę pozyskaną z guarany.
Jesień to czas wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego. Studentom i uczniom na zajęciach potrzebna jest koncentracja i doskonała pamięć, z kolei w pracy musimy być kreatywni i zachować jasny umysł. Niestety, przeciwko nam jest niekorzystna aura oraz napięty terminarz, który sprawia, że brakuje czasu na przygotowywanie odpowiednio zbilansowanych posiłków. Dlatego już w połowie dnia może zabraknąć nam sił. Aby sprostać wszystkim obowiązkom i jednocześnie nie rezygnować z wieczornych rozrywek, potrzebne jest dodatkowe wspomaganie organizmu. Receptą na utrzymanie dobrej formy jest stałe uzupełnianie niedoboru witamin i minerałów. Jesienią i zimą, gdy organizm jest senny i zmęczony, warto wybrać suplementy z dodatkowym „wspomaganiem”, na przykład wzbogacone o guaranę. Połączenie tych składników można znaleźć w napoju Plusssz Up Granat. To pyszny koktajl witaminowy, którego jedna butelka zapewnia 85% dziennego zapotrzebowania na niacynę, witaminę B6, B12, C, E, D3, kwas foliowy, kwas pantotenowy i biotynę. Dzięki wzbogaceniu o wyciąg z guarany napój zawiera sporą dawkę naturalnej kofeiny. Guarana to roślina o właściwościach znanych od wieków. Rośnie w Ameryce Południowej i była  wykorzystywana jest przez Indian z dorzecza Amazonki. Działa na cały układ nerwowy i w naturalny sposób przywraca dobry nastrój. Stymuluje, redukuje zmęczenie, zwiększa umiejętność koncentracji i zapamiętywania. Wpływa pobudzająco na układ mięśniowy, przez co zwiększa zdolność do aktywnego wypoczynku. Co więcej, guarana zwiększa aktywność przewodu pokarmowego i pobudza przemianę materii, dzięki czemu przyspiesza spalanie kalorii i pomaga uniknąć zimowego przybierania na wadze. Plusssz Up Granat jest więc gwarancją, ze w zdrowy i naturalny sposób wzmocnimy organizm w trudnym dla niego okresie roku. Dodatkowo napój dostępny jest w wygodnych, poręcznych butelkach, przez co można wszędzie go zabrać i mieć przy sobie przez cały dzień. Dzięki nowoczesnemu ustnikowi, picie jest proste, nawet wtedy, gdy druga ręka jest zajęta. Plusssz Up Granat doskonale sprawdzi się podczas aktywnego wypoczynku, jak i codziennych zajęć. Zalecany jest dla studentów, uczniów i wszystkich prowadzących aktywny styl życia.
 
Dodatkowe informacje:
 
Edyta Michalak

Brand Manager
Polski Lek S.A.
tel. 022 64 01 290
e-mail: edyta.michalak@polskilek.pl

Marta Chmura
Senior Account Executive
PRIMUM Public Relations
tel. 022 690 67 47
tel. kom.: 0 660 413 613
e-mail: marta.chmura@primum.pl