Nadaj nowy wygląd używając szablonów malarskich

Przyklejamy do ściany, malujemy gęstą farbą i gotowe – tak wygląda proces korzystania z szablonów malarskich. Dzięki ich użyciu dotychczas nudne, jednorodne ściany w naszych wnętrzach, pokryje wyjątkowy wzór prezentujący wybrany przez nas motyw.

Szybko, łatwo i atrakcyjnie – szablony zmienią wystrój każdego wnętrza.   |  fot. naklejki-szeridan.pl

Kolor zdobienia w tym przypadku zależy wyłącznie od nas – możemy użyć farby o dowolnej barwie.

Wybierz swój szablon w sklepie Szeridan

Bogaty wybór ploterowo ciętych szablonów malarskich znajdziemy w ofercie sklepu internetowego firmy Szeridan – http://www.naklejki-szeridan.pl/. Dostępne tam szablony z folii samoprzylepnej oraz wykonane z tworzywa udostępnią kupującym nowe, ogromne możliwości dekoracyjne.

Firma Szeridan obecna jest na polskim rynku od 2008 r. Jako jedna z pierwszych rozpoczęła produkcję szablonów malarskich, wyznaczając tym samym szlaki następcom. Ogromne doświadczenie pracowników to gwarancja zadowolenia i wysokiej jakości oferowanych produktów.

Szablony foliowe i z tworzywa sztucznego

Szablony z folii samoprzylepnej umożliwiają szybkie i bardzo proste naniesienie na ścianę wybranego wzoru. Te możemy wybierać spośród szeregu dostępnych, podzielonych na kilka kategorii, takich jak drzewa, cytaty, bambusy, latawce, dziecięce i wiele innych. Są jednorazowego użytku w związku ze sposobem użycia – szablon odklejamy wraz z transferem od podkładu, nanosimy na ścianę i malujemy. Natychmiast odklejamy nie czekając aż farba wyschnie.

Nieco bardziej angażujący jest proces nakładania na ścianę wzoru przy pomocy szablonu z tworzywa. Produkt wykonany z 0,3 mm tworzywa sztucznego posiada łączenia poszczególnych elementów, które po użyciu zamalowujemy na ścianie. Aby go użyć należy posiadać taśmę malarską, którą przyklejamy szablon do ściany. Następnie punktowo nakładamy na wzór gęstą farbę. W związku z wyższym stopniem trudności użycia, sposób ten polecany jest przy prostych wzorach. Dzięki użytemu materiałowi, szablon możemy wykorzystywać wielokrotnie

Szybko, łatwo i atrakcyjnie – szablony zmienią Twój wystrój

Jeśli pragniesz zmienić wystrój swojego pomieszczenia, bądź nadać mu odpowiedniego charakteru, zakup jeden ze wzorów szablonów malarskich w sklepie firmy Szeridan. To prosty sposób by szybko i stosunkowo łatwo nanieść na ścianę wybrany motyw, a dana ściana, zmieni się nie do poznania.

Marcin Górski