Na żeglarska nutę

Festiwal Piosenki Żeglarskiej już od kilkunastu lat gromadzi tłum w charzykowskim amfiteatrze. Pieśni ludzi morza będą rozbrzmiewać w najbliższy piątek i sobotę w Charzykowach, a także na chojnickim rynku, jak i w galerii Brama Pomorza.

W Charzykowach w najbliższy weekend nie zabraknie wspólnych żeglarskich śpiewów.   |  fot. (arch.)

Impreza zaplanowana jest na piątek i sobotę 10 i 11 sierpnia. Jednak dzień wcześniej Gminny Ośrodek Kultury przygotował koncert dla dzieci – w czwartek o 19.00 do amfiteatru Ottona Weilanda zaprasza Zejman & Garkumpel.

W piątek 10 sierpnia między godz. 14.00 a 16.00 będzie można posłuchać szant na Starym Rynku w Chojnicach, a od godz. 19.00 koncert w Charzykowach – zagrają: Atlantyda, Pyrates, Mietek Folk, Happy Crew, Zejman & Garkumpel oraz Marta Śliwa.

W sobotę 11 sierpnia między godz. 12.00 a 15.00 znów będzie można posłuchać szant na Starym Rynku w Chojnicach, a o godz. 16 koncert zespołu Własny Port w Bramie Pomorza.

Od 19.00 koncert w Charzykowach. Zagrają: Grzegorz Gooroo Tyszkiewicz i Łukasz Zięba, Hambawenah, Perły i Łotry, Stare Dzwony, The Nierobbers, North Cape.

(olo)


Zapisz