Maty antypoślizgowe – skuteczne w walce z wirusami

Niewidoczne zagrożenia bywają często bywają najbardziej niebezpieczne. Podświadomie bagatelizujemy wroga, którego nie jesteśmy w stanie dostrzec.

Maty antypoślizgowe dezynfekujące to jeden z najtańszych, najprostszych w konstrukcji i zastosowaniu, a jednocześnie najskuteczniejszych sposobów na ograniczenie rozprzestrzeniania się patogenów.   |  fot. nad.

A to może mieć kluczowe znaczenie, zwłaszcza jeśli mówimy o profesjonalnym przemyśle i na przykład produkcji żywności na masową skalę.Tu bezpieczeństwo jest kwestią podstawową, a pierwszym ogniwem w długim łańcuchu zabezpieczeń jest ograniczenie rozprzestrzeniania się drobnoustrojów.

Maty antypoślizgowe dezynfekujące na straży bezpieczeństwa

Zarówno w mniejszych firmach, gospodarstwach rolnych, ale także dużych i rozległych przedsiębiorstwach zajmujących się przetwórstwem surowców zwierzęcych, stosowanie mat dezynfekujących jest obowiązkowe. Idea jest taka, aby nie dopuścić do wnoszenia patogenów na teren zakładu produkcyjnego, a jednocześnie ograniczyć możliwość wydostania się innych zarazków na zewnątrz. Maty antypoślizgowe dezynfekujące sprawdzają się w tej roli idealnie. Umieszcza się je przed każdym wejściem czy wjazdem do budynku.

Ponadprzeciętna wytrzymałość

Intensywna eksploatacja musi być uwzględniana już na etapie produkcji samej maty. Mocny, odporny na zużycie materiał wierzchni i nieodkształcająca się pianka wewnątrz to gwarancja tego, że mata będzie spełniać swoje zadanie przez długi czas. Warto pamiętać, że maty antypoślizgowe dezynfekujące służą nie tylko do odkażania podeszw butów czy kopyt zwierząt, ale także kół samochodów i innych pojazdów. Dlatego też sprzęt taki musi być dobrany do indywidualnych potrzeb i natężenia ruchu pieszego i kołowego.

Maty antypoślizgowe w dowolnym rozmiarze

Wśród ofert producentów tego typu rozwiązań znajdziemy na przykład możliwość uzyskania dowolnego wymiaru finalnego produktu. Maty antypoślizgowe dezynfekujące na indywidualne zamówienie sprawdzą się w przypadku niestandardowych budynków, gdy szerokość wejścia lub wjazdu znacznie odbiega od typowej. Maty mogą być także spójne z pozostałymi elementami wystroju firmy. Jest to możliwe dzięki personalizacji zewnętrznego pokrycia i to zarówno, jeżeli chodzi o kolor jak i indywidualną grafikę. Maty antypoślizgowe dezynfekujące to jeden z najtańszych, najprostszych w konstrukcji i zastosowaniu, a jednocześnie najskuteczniejszych sposobów na ograniczenie rozprzestrzeniania się patogenów.

(Nad.)