Mama tata i ja - spotkajmy się na festynie

14 czerwca (piątek) od godz. 17 w fosie miejskiej i na boisku szkolnym odbędzie się III szkolny Festyn Rodzinny "Mama, tata i ja" organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Chojnicach.

Rodziny do zabawy w fosie i na boisku zaprasza SP nr 1.   |  fot. ilustracyjne

Aktualizacja: W dniu 14.06. chojnicka ,,jedynka’’zorganizowała po raz trzeci festyn rodzinny “Mama, tata i ja”. W programie było wiele ciekawych atrakcji, między innymi: występy uczniów, rodziców i nauczycieli, pokaz pierwszej pomocy przygotowany przez straż pożarną z Chojnic, strzelanie z łuku, loteria fantowa, stoisko fryzjersko - kosmetyczne, malowanie twarzy kolorowymi farbkami, gry i zabawy sportowe, fotobudka, sprzedaż pluszaków, grochówki, ciast, lodów i przepysznej lemoniady. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które chętnie pomogły w organizacji naszego festynu. Jesteśmy wdzięczni rodzicom, uczniom oraz osobom prywatnym za przekazane fanty. Podziękowania kierujemy również w stronę przedsiębiorców: Pizzeria Fabio,  Pizzeria Laguna,Pizzeria Da Grasso,Kebab Izmir,Kebab Ana, Siłownia Fitnex, Falanga CrossFit, Centrum - Inteligentny Trening, Dom Handlowy Resler, Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Św. w Ogorzelinach, Fabryka Materaców Relaks, Centrum Park Chojnice, Akademia Tańca Piętro Wyżej, Salon GSM U Daniela, Drew-Trans II, Wodnik. Dziekujemy również Dyrekcji i Pracownikom CHCK za nagłośnienie. Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy.

Koordynatorzy: Magdalena Czarnowska, Paulina Bała, Bernadeta Kak

(Fot. M. Leszczyński)

Zapisz