Lider bez punktów w Chojnicach

W piątek 16 sierpnia w Chojnicach, lider tabeli Termalica Bruk - Bet Nieciecza toczył pojedynek o ligowe punkty. Obie drużyny przed spotkaniem wyglądały na bardzo zdeterminowane.

Chojniczanka mimo gry w dziesiątkę przez pół godziny pokonała lidera Bruk-Bet Termalikę Nieciecza 1:0. W drugiej połowie na medal spisał się jej bramkarz Radosław Janukiewicz.   |  fot. ilustracyjne

Goście dotychczas wygrali trzy mecze i nie stracili bramki, mając bardzo dobry bilans goli 6-0. Dzisiejszym meczem Chojniczanka rozpoczęła maraton dziewięciu spotkań pod rząd na własnym stadionie!

CHOJNICZANKA - TERMALICA 1:0 (1:0)

Chojniczanka: Janukiewicz - Mudra, Wołąkiewicz, Michalski, Sylwestrzak, Wachowiak, Obrocnik, Wolski, Papikian (67. Podgórski), Trochim (56. Paprzycki), Mikołajczak (85. Surdykowski).

Żółte kartki: Sylwestrzak, Obrocnik, Wachowiak, Michalski (Chojniczanka) - Gergel (Termalica).

Czerwona kartka: Obrocnik (Chojniczanka, 60. - za drugą żółtą).

Początek spotkania zdecydowanie należał do Chojniczanki, która szybko otworzyła wynik rywalizacji. Strzelcem gola już w 3 min. był Obrocnik. Gospodarze spokojnie starali się rozgrywać piłkę w okolicy linii środkowej boiska, jednak wysoki pressing gości skutkował odbiorem piłki, przez co Termalica wyprowadzała groźne kontrataki boczną strefą boiska, na szczęcie bez powodzenia. Do przerwy gospodarze prowadzili z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza 1:0.

Druga połowa to okres gry, gdzie goście postawili na atak pozycyjny, a gospodarze próbowali udaremniać próby przedostania się na pole karne, nie zawsze z powodzeniem, skoro Janukiewicz wyrósł na bohatera Chojniczanki a kolejne skuteczne interwencje nie tylko to potwierdziły, ale i uchroniły gospodarzy przed porażką. W 60 min. boisko opuścił (druga żółta kartka) strzelec bramki, Obrocnik. Chojniczanka broniła się przez całą drugą połowę, a goście nie byli w stanie pokonać defensywy rywala, który stał się pogromcą liderów. Najpierw z pierwszego miejsca Chojniczanka "zrzuciła" Olimpię Grudziądz, a teraz Bruk-Bet Termalikę Nieciecza.

(red.)

1. 19 sierpnia 2019  07:29   Bilety (1)   anonim

Dwie kasy na mecz 1 ligowy :) godzina oczekiwania na zakup biletu brak slow organizacja 5 liga

8
    3
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    • 19 sierpnia 2019  12:22   do anonim   kibic

Bilety można kupować dużo wcześniej przed meczem. Jest prowadzona sprzedaż internetowa oraz w Strefie Kibica. Na mecz należy przyjść wcześniej licząc się z możliwymi kolejkami. Więc nie wiem o co te pretensje

6
      0
  2. 18 sierpnia 2019  17:25   Mks 1930 M12 fzgt chluba grodu tura itp.   Jons

Dla kogo ten klub, gdzie wychowankowie nawet w rezerwach z Jackiem Podgórskim tylko 3 Chojniczan?

9
    15
  3. 18 sierpnia 2019  08:49   Chojna walcząca do końca !   kibic2/B

To już drugi mecz z rzędu gdzie Nasza drużyna pokazała ,że potrafi grać na dobrym poziomie i walczyć do końca na wysokich obrotach.Są też efekty w postaci wygranych meczy.Ta gra robi wrażenie .Było widać,że dali z siebie wszystko .Wyróżnił bym Janukiewicza,Wachowiaka i Mikołajczaka .Nasza obrona też była niesamowita .

14
    6
  4. 18 sierpnia 2019  06:08   Kiedy Zlikwidujeta Bagno Na ...   To Stoi Na Bagnie

17
  6. 17 sierpnia 2019  10:07   Co???? (2)   B....

Co Wy piszecie,brawa za jaką walkę? Termalika o dwie klasy lepsza tylko szczęścia zabrakło.Chojna wygladała przy nich jak zespolik podwórkowy.Grają naprawdę słabo.Jedyny mocny punkt w tej drużynce to bramkarz. Chójna przez cały mecz stworzyła dwie sytuacje nic więcej. Wynik zupełnie nie oddaje tego co działo się na boisku.

8. 17 sierpnia 2019  00:07   Zasłużona wygrana   kibic2/B

Gratulacje.Pomimo stronniczego sędziowania nasi nawet w 10 dali rade wygrać ten trudny mecz.