Krzysztof Rutkowski na tropie afery finansowej. Daria Z. zatrzymana przez policję

Ponad 2 mln zł wyłudziła od emerytów i rencistów Daria Z. z Chojnic. - To wierzchołek góry lodowej - twierdzi Krzysztof Rutkowski. Chcemy wyjaśnić zagadkę jak to się stało, że 62 - letnia starsza pani z niewielkim dochodem dostała 500 000 zł kredytu.

Podjęliśmy pełną współpracę z policją żeby doprowadzić do postawienia przed sądem oszustki - mówił Krzysztof Rutkowski podczas pobytu w Chojnicach.   |  fot. (m.n.)

W piątek (4.04.) pod dom przy ul. Sępoleńskiej w Chojnicach podjechała kolumna samochodów z firmy detektywistycznej Krzysztofa Rutkowskiego. W budynku przebywała Daria Z. właścicielka firmy oferującej pożyczki i kredyty bankowe. Daria Z. już wcześniej miała kontakt z wymiarem sprawiedliwości a policja wobec niej prowadziła postępowanie w 2011, 2016 i 2017 r.

Rutkowski przyjechał do Chojnic na prośbę pokrzywdzonych emerytów i reszty poszkodowanych. Kobieta wyłudziła od  ludzi co najmniej 2 mln. złotych. Jedna z kobiet 62 - letnia emerytka została oszukana na 530 tys. zł, druga na ponad 600 000 tys. zł. Do procederu Darii Z. dołączyły kolejne osoby, które mają kredyty na setki tysięcy, a banki wobec nich toczą postępowanie egzekucyjne. Oszukani to emeryci, renciści, pracownicy Szpitala Wojskowego we Wrocławiu.

W piątek wieczorem Daria Z. została zatrzymana przez policję. Poszkodowani emeryci zareagowali oklaskami. - Dziękuje policjantom z Komendy Powiatowej w Chojnicach i Komendy Wojewódzkiej w Gdańsku za profesjonalne podejście do sprawy ze szczególnym uwzględnieniem Pani Naczelnik Wydziału Przestępczości Gospodarczej KPP Chojnice - mówił po zatrzymaniu Darii Z. Krzysztof Rutkowski.

 patriot24.net (red.), fot. (m.n.)

Zapisz

  1. 12 maja 2018  20:58   Naciągaczka   Krysia

    Ta sama sytuacja z moim ojecem emerytem też oszukanym w gminie Krokowa jest dużo więcej takich ludzi oszukanych przez Darie Z.

    1
    0
    Odpowiedz
  2. 5 maja 2018  23:39   Szkoda dzieci (2)   Annabell

    Szkoda jej dzieci , że mają taką psycholke za matkę! Ten synek , którego ma z Grabowskim to szatański pomiot. On złodziej, ona złodziejka. Jeszcze bezczelnie język wytykala do kamer !

    14
    6
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    Odpowiedz
    • 6 maja 2018  01:33   You tube   Annabell

      You tube Krzysztof wesoly

      0
      0
    • 6 maja 2018  01:09   Film   Xyz

      Gdzie można poszukać ten filmik co wytyka język ta bezczelna psychopatka? Bo nie mogę poszukać

      1
      1
  3. 5 maja 2018  23:35   Jolanta Zakrzewska (2)   Pokrzywdzona

    Jolanta Zakrzewska też jest w to zamieszana! Pieniądze z kredytów szły na jej konto!

    12
    5
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    Odpowiedz
    • 6 maja 2018  01:35   Pokrzywdzeni   Annabell

      Wszyscy pokrzywdzeni przez Darie Z. Proszeni są o kontakt z biurem Rutkowski!

      2
      0
    • 6 maja 2018  00:47   cała rodzina winna   pokrzywdzona 2

      jej matkę też zamknąć za udzielanie azylu

      3
      1
  4. 5 maja 2018  21:06   POKAZAC JEJ PYSK   MM

    I UMAZAĆ W G....

    11
    1
    Odpowiedz
  5. 5 maja 2018  21:05   ZA P.O ROBIŁA CO CHCIAŁA...   BIS

    MAM NADZIEJĘ,ŻE PIS ZROBI Z NIĄ PORZĄDEK...JAK Z CAŁĄ RESZTĄ OSZUSTÓW W TYM KRAJU

    16
    7
    Odpowiedz
  6. 5 maja 2018  21:02   ciekawe...   lajk

    ile posiedzi...dwa trzy lata i dalej to samo...Tacy ludzie sie nie zmieniają,ale policja i sądy są zastraszone. jej gach też nawet nie miał kajdanek...posiada apartamenty,luksusowe auta a nie ma z czego oddać. moja rodzina cierpi a ta niech odpracowuje w więzieniu...Czy znów zajdzie w ciążę by być pod ochroną. cwaniara z niej nieziemska.

    11
    4
    Odpowiedz
  7. 5 maja 2018  10:51   Spoko, rozwinęła interes a ... (2)   anonim

    Spoko, rozwinęła interes a teraz jej to skasowali? i jak tu prowadzić biznes?

    11
    5
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    Odpowiedz
    • 7 maja 2018  08:52   Mądrzejsza...   xyz

      Ty za to jesteś głupkiem nie z tej ziemii,jeśli nazywasz bandę oszustów mądrymi ludźmi...ile ci zapłaciła za swoją obronę półgłówku.

      1
      0
    • 5 maja 2018  22:02   Buhahah szkoda dziewczyny, ...   Krzyś

      Buhahah szkoda dziewczyny, była jest mądrzejsza I to ich boli Pozdro Daria

      2
      1
  8. 5 maja 2018  09:15   TY SOBIE POCIĄGNIJ WIESZ CO? (9)   anonim

    TY SOBIE POCIĄGNIJ WIESZ CO?

    8
    3
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    Odpowiedz
    • 5 maja 2018  11:53   Pffff ale się ze*****ł w ...   anonim

      Pffff ale się ze*****ł w temacie

      1
      2
    • 5 maja 2018  11:52   O Jezu a ten namolny jest, ...   anonim

      O Jezu a ten namolny jest, mieszkała w Pruszczu a często była w Chojnicach, proste jak budowa cepa, ukrywała się wczoraj w domu i to dość długo, aż policja postanowiła ją zwinąć i tyle w temacie bez odbioru

      3
      1
    • 5 maja 2018  11:26   Czyli jak ktoś przyjeżdża ...   Pff

      Czyli jak ktoś przyjeżdża do Rodziców tzn ze tam mieszka i jeszcze się ukrywa , o tym właśnie piszę nie jest mieszkanka Chojnic i jak sam napisałeś że ja widziałeś często tak jak i ja to chyba się nie ukrywała ??

      3
      1
    • 5 maja 2018  11:16   Też jestem sąsiadem i nie ...   anonim

      Też jestem sąsiadem i nie raz widziałem tam panią Darię jak tam była, wiec nie pisz głupot, a ciekawski tłum widział pewnie jak wyprowadzali słonia? Pewnie jeszcze powiesz, że w samochodzie się nie uśmiechała,

      3
      0
    • 5 maja 2018  11:10   Do sąsiadka   Pff

      Jestem sąsiadem i nie musiałem tam stać i zachowywać się wieśniak ta babka tu nawet nie mieszka a wy sami sobie wystawiacie świadectwo. Żal ludzie zostali oszukani a wy jak hieny byle sensacja mogłem wam popcorn zrobić. Bez odbioru .

      3
      3
    • 5 maja 2018  10:26   ty pffff daj sobie spokoj ...   sąsiadka

      ty pffff daj sobie spokoj wszystkowiedzący, założe się, że ciebie nawet tam nie bylo

      2
      1
    • 5 maja 2018  10:17   Interes tak mam taki jak ...   Pff

      Interes tak mam taki jak rzetelny artykuł a pisanie dla pisania i nabijania wyświetleń to kpina . Oliwa sprawiedliwa ona pójdzie siedzieć a wy zostaniecie kiedyś nagrodzeni. Nie pozdrawiam "parchu"

      3
      2
    • 5 maja 2018  09:41   weż zamilcz parchu ...   anonim

      weż zamilcz parchu niedomyty, dziwne to co piszesz, masz w tym interes?

      0
      3
    • 5 maja 2018  09:38   A WIESZ co znaczy że ktoś ...   Pff

      A WIESZ co znaczy że ktoś się gdzieś ukrywał leszczu . Ciągnie swojej Matce

      1
      1
  9. 5 maja 2018  09:14   Pfff (2)   Pff

    Jestem ciekaw czy za wypisywanie bzdur o ukrywaniu się Redakcja zostanie pociagnieta do odpowiedzialności. I jeszcze zdjęcie tego Zomowca na głównej

    7
    18
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    Odpowiedz
    • 5 maja 2018  10:54   Ciekawość to pierwszy ...   Wujek dobra rada

      Ciekawość to pierwszy stopień do piekła i po co ci to? Nie wsadzaj nosa w nie swoje sprawy to ci go nikt nie przyskrzyni

      4
      0
    • 5 maja 2018  09:18   ty jesteś jakaś ...   anonim

      ty jesteś jakaś nienormalna, bronisz kobiety, która żerowala na krzywdzie ludzkiej?

      6
      1
  10. 5 maja 2018  09:11   W chwili kiedy Daria została ... (1)   anonim

    W chwili kiedy Daria została zapakowana do pojazdu ludzie zaczęli klaskać a ona się tylko uśmiechała

    17
    2
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    Odpowiedz
  11. 5 maja 2018  07:54   Emeryci byli wcześniej, ale ...   Obserwatorka

    Emeryci byli wcześniej, ale potem pojechali na komisariat zeznawać. Może po uslyszeniu wieści o jej zatrzymaniu zaczeli klaskać.

    10
    1
    Odpowiedz
  12. 5 maja 2018  06:41   Było kilku poszkodowanych w ...   anonim

    Było kilku poszkodowanych w tym emeryci z wybrzeża, oraz ludzie z Polski

    16
    3
    Odpowiedz
  13. 5 maja 2018  02:01   Przecież tam nie było ... (6)   Detonator

    Przecież tam nie było żadnych poszkodowanych emerytów, o oklaskach nie wspominając. Ładnie płyniecie. XD

    19
    12
    Pokaż/ukryj odpowiedzi
    Odpowiedz
    • 6 maja 2018  09:01   A moja rodzina?to k...mac nie emeryci   Dz

      Moja najblizsza rodzina ludzie po70 lat to nie emeryci?oszukani na ponad 600tys Ich znajomi na ponad 500tys uczestniczylismy w akcji z niezawodnym krzysztofem rutkowskim od samego poczatku Moi rodzice za chwile stracili by wsxystko ....

      1
      0
    • 5 maja 2018  22:37   Byli....   anonim

      Byli emeryci!sama byłam tam z moimi rodzicami!!!! Zjechaliśmy pół Polski zeby przyjechać warto było!zostaliśmy ściągnięci przez Rutkowskiego.Piękny widok jak ją pakowali do auta,nawet ludzie pod komisariatem na balkonach bili brawo!

      5
      0
    • 5 maja 2018  20:34   ale wy   anonim

      ale wy wszyscy jestescie glupi ona zwami robi co chce

      0
      4
    • 5 maja 2018  18:49     Xxx

      Były oklaski byłam na miejscu i wszystko widziałam

      6
      0
    • 5 maja 2018  07:56   Emeryci byli wcześniej, ale ...   Obserwatorka

      Emeryci byli wcześniej, ale pojechali na komisariat zeznawać. A klaskali może na wieść o zatrzymaniu oszustki.

      5
      1
    • 5 maja 2018  06:42   Obrońca jak zawsze wszystko ...   anonim

      Obrońca jak zawsze wszystko wiedzący się znalazł, zasada - nie wiesz - nie zabieraj głosu

      8
      0