Kolejny handlarz narkotykami trafił do aresztu

Dzięki pracy policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KPP w Chojnicach i prokuratorów z Prokuratury Rejonowej w Chojnicach odpowiedzialności karnej nie uniknie 27 - letni mieszkaniec miasta.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.   |  fot. KPP

Który podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handel środkami odurzającymi. Śledczy i prokuratorzy zajmujący się zwalczaniem tych przestępstw w ramach wnikliwej pracy operacyjnej i dochodzeniowej zatrzymali kolejnego dilera, 27 - letniego mieszkańca Chojnic.

Z ustaleń mundurowych wynikało, że podejrzany może posiadać w miejscu zamieszkania znaczą ilość środków odurzających, jak również może nimi handlować. Mężczyzna podczas wizyty policjantów i przeszukania mieszkania, był bardzo zdenerwowany, co tylko upewniło kryminalnych, że ich przypuszczenia są słuszne. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze zabezpieczyli posiadane przez 27 - latka wbrew przepisom ustawy znaczne ilości narkotyków.

W toku dalszych operacyjnych czynności okazało się, że chojniczanin w ostatnich kilkunastu miesiącach w celu osiągnięcia korzyści majątkowej udzielił wielu osobom środki odurzające i substancje psychotropowe w ilości 1680 gramów amfetaminy, 720 gramów marihuany, 560 gramów haszyszu i 480 tabletek ekstazy. Wczoraj policjanci doprowadzili zatrzymanego do sądu, który przychylił się do złożonego przez prokuratora wniosku o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu.

Teraz zatrzymany trafi na najbliższe trzy miesiące do aresztu śledczego. Za handel środkami odurzającymi mężczyźnie może grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy, śledczy nie wykluczają dalszych zatrzymań w tej sprawie.

KPP

Zapisz

 1. 4 marca 2018  10:41   Ale sobie dodaja ! Nie ...   Prawo ponad prawem

  Ale sobie dodaja ! Nie zatrzymali tylko sam sie wstawił na wezwanie!

  1
  0
  Odpowiedz
 2. 1 marca 2018  01:14   Geneza   Genek

  Czyzvy Stoltman z placu piastowskiego ?

  4
  1
  Odpowiedz
 3. 28 lutego 2018  19:42   10 lat to za mało (2)   anonim

  10 lat to za mało dla takich gnoi co niszczą innym życie narkotykami . Zycze maksymalnego wymiaru kary śmieciu

  5
  2
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 14 kwietnia 2018  12:01   ...   Prawilna

   Każdy kupuje śmierć na własne życzenie. A narkotyki były, są i pozostaną. Radzę przejrzeć kodeks karny zanim sie kompromituje na forum

   0
   0
  • 4 marca 2018  14:04   Nikomu nie życz zle ,bo ...   anonim

   Nikomu nie życz zle ,bo kiedys Ty możesz byc na jego miejscu Śmieciu !!!

   0
   0
 4. 28 lutego 2018  15:20   Zawsze mnie ciekawi czy taki ... (2)   Aga

  Zawsze mnie ciekawi czy taki diler sam bierze? ale chyba nie, bo miałby straty?

  11
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 1 marca 2018  16:47   Zależy. Straty np jak sie ...   anonim

   Zależy. Straty np jak sie pali trawę która sie diluje sa niezauważalne, za szybkie i duze pieniadze sa na tym. jednak prawdziwy diler nie bierze, tym bardziej swojego. DILUJESZ ZYSKUJESZ, ZAŻYWASZ PRZEGRYWASZ

   2
   0
  • 28 lutego 2018  19:12   hahaha :D :D :D   anonim

   hahaha :D :D :D

   1
   2