Kolejne punkty na koncie Chojniczanki

W sobotnie popołudnie piłkarze Chojniczanki rozegrali spotkanie wyjazdowe z drużyną Błękitnych Stargard. Faworytami byli goście, jednak jak to w sporcie bywa, o zwycięstwo trzeba było powalczyć, zresztą udanie.

Powody do zadowolenia mieli zawodnicy Chojniczanki, którzy wygrali kolejny mecz na wyjeździe.   |  fot. ilustracyjne/Rmak

BŁĘKITNI - CHOJNICZANKA 0:2 (0:2)

Chojniczanka: Sokół - Mudra, Klabnik, Grolik, Sacharuk, Kona, Rakowski (72 Czajkowski), Klichowicz (62 Napołow), Mikołajczak, (84 Olaf Nowak), Ryczkowski (84 Golański), krzypczak.

Bramki: 0:1 Ryczkowski 26 (karny), 0:2 Skrzypczak 35

Żółte kartki: Cywiński, Wajsak (Błękitni) - Sacharuk, Mudra (Chojniczanka).\

Czerwona kartka: Kaczmarek (90+4, za drugą żółtą).

Goście od początku spotkania kontrolowali grę, nie pozwalając na zbyt wiele rywalowi. Pierwszego gola Chojniczanka zdobyła w 26 minucie po bramce Ryczkowskiego z rzutu karnego. W 35 minucie na 2:0 podwyższył Skrzypczak i takim rezultatem zakończyła się pierwsza polowa.

II płowa to również przewaga Chojniczanki, jednak bez efektów. W miarę upływu minut gospodarze pogodzeni z losem nie potrafili zagrozić bramce przeciwnika. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, a trzy punkty "lądują" na koncie Chojniczanki.