Kolejne mecze w sobotę

Tegoroczna edycja Rekreacyjnej Ligi Piłki Nożnej Halowej trzyma kibiców w niepewności do samego końca. Przedostatnia kolejka rozgrywek grupowych nie przyniosła ostatecznych rozstrzygnięć, przynajmniej jeśli chodzi o czołowe miejsca w grupach.

Na zdjęciu drużyna Relaksu.   |  fot. GOK

W Charzykowach doszło do kilku interesujących i zaciętych pojedynków. Świadkami szlagieru kolejki byliśmy już na samym początku. Zgodnie z oczekiwaniami mecz pomiędzy Presto Stal Klawkowo a DavBus Chojnice należał do niezwykle wyrównanych, o czym świadczy wynik meczu. Więcej szczęścia mieli w nim piłkarze DavBus, którzy wygrali z faworyzowanym Presto 5:4.

Podobny przebieg miało spotkanie pomiędzy drużynami Lidera Rychnowy i Relaksu. Ostatecznie zwyciężyła drużyna Relaksu 6:7, która miała tego dnia w składzie Artura Chrzonowskiego, zawodnika który robił na parkiecie sporą różnicę. I nic w tym dziwnego, bo to zawodnik z ekstraklasową przeszłością, należący niegdyś do czołowych piłkarzy halowych w kraju.

Pozostałe spotkania rozgrywane tego dnia były zdecydowanie mniej wyrównane. Za doskonały przykład może posłużyć mecz, w którym naprzeciw siebie stanęły drużyny Joga Bonito i Compte Fortech. W ciągu 30 minut gry piłkarze Joga Bonito pokonali bramkarza rywali aż 14 razy. Poniżej komplet wyników i tabele.

K. Syngierski (GOK)

  1. 8 stycznia 2020  11:33   olga   ewa

    Kupa debili i wiesniakow

    1
    4