Kabe - Chemia Budowlana

Firma Farby Kabe Polska jest szwajcarskim przedsiębiorstwem produkcyjnym, działającym na polskim rynku od 1995 roku.

Kabe to firma wiodąca prym w segmencie produktów przeznaczonych do renowacji wnętrz i elewacji zewnętrznych.

logoW ciągu ponad 17  lat działalności w Polsce ugruntowała swoją pozycję wiodącego dostawcy produktów na elewacje i do wnętrz, takich jak : masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej.

KABE Farben, jako pierwsza firma na świecie, opracowała  w 1999 roku nowatorską technologię produktów jpgpolikrzemianowych do elewacji budynków, stając się prekursorem i liderem w dziedzinie technologii produktów mineralnych, opartych na bazie niskoalkalicznego potasowego szkła wodnego.

Szeroki asortyment produktów adresowany jest zarówno do profesjonalistów: Firm Wykonawczych, Architektów, Projektantów i Konserwatorów Zabytków, jak również do Użytkowników Indywidualnych. Dzięki produktom Kabe FARBEN odrestaurowano wiele znanych obiektów zabytkowych m.in.  Wilanów, Zamek Królewski w Warszawie, Klasztor Jasna Góra inne.

Uwaga!

SYSTEMY DOCIEPLEŃ (kolory świata)

SZWAJCARSKA PRODUKCJA I JAKOŚĆ  

Produkty KABE dostępne są w Chojnicach na Al. Bayeux 8 w salonie Łazienek Blu.

Kontakt: tel. 881 303 307

e-mail: glazura.roco@gmail.com

Warto wiedzieć …

Nasza oferta została wzbogacona o szeroki wybór aranżacji podłogi – możemy do tego celu wykorzystać podłogi drewniane, panele podłogowe lub płytki.

jpg

1

2.jpg