Jakub Mączkowski nadal trenerem Red Devils

Jakub Mączkowski nadal będzie trenerem Red Devils Chojnice. Wczoraj podpisał roczną umowę. Jak powiedział tuż po złożeniu podpisu, nie wahał się ani przez moment, gdyż jest ambitny i stawia na ciągły rozwój.

Jakub Mączkowski nadal będzie trenerem Red Devils Chojnice.   |  fot. (olo)

W zakończonym niedawno sezonie  trener Jakub Mączkowski wraz ze sztabem oraz zawodnikami wykonali założony przez zarząd cel – utrzymali się w Futsal Ekstraklasie. Naturalnym wydawało się więc, że zespół nadal będzie pracował pod skrzydłami tego samego szkoleniowca. Trener i zarząd doszli do porozumienia i wczoraj Jakub Mączkowski podpisał z prezes klubu Natalią Dalecką oraz wiceprezesem Maciejem Lemanczykiem nową roczną umowę.

- Chcę, aby ten cel przyświecał nam wszystkim w klubie, zarówno trenerom, jak i zawodnikom oraz działaczom, gdyż wówczas możemy stawiać sobie coraz wyżej poprzeczkę – mówi trener Red Devils Jakub Mączkowski. W dalszym ciągu wspólnie będziemy rozwijać futsal w Chojnicach. Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej, bo jest w zespole kilku zawodników, którzy stawiają sobie wyższe cele niż w poprzednim sezonie.

- Wiemy, gdzie i jakie błędy popełniliśmy do tej pory i będziemy starali się je wyeliminować. Jestem ambitny i świadomy, że tylko ciężka, systematyczna praca sprawi, że będziemy się piąć w górę tabeli   – mówi Jakub Mączkowski. Trwają rozmowy o przedłużeniu kontraktów z zawodnikami. Trener Mączkowski chciałby zatrzymać niemal wszystkich zawodników, którzy reprezentowali Red Devils w zeszłym sezonie i ewentualnie nieco wzmocnić kadrę.

- Poprosiłem zarząd, by przynajmniej 90 proc. zawodników zostało z nami na kolejny sezon, gdyż cały trzon drużyny, który grał najwięcej, spisał się dobrze. Jeśli wystarczy nam środków to będziemy szukali w pierwszej kolejności młodych zawodników z Chojnic i okolic – dodaje Mączkowski. Zespół rozpocznie przygotowania do nowego sezonu pod koniec lipca.

Tekst i fot. (olo)

Zapisz

 1. 13 czerwca 2019  14:00   Hej   anonim

  To Leon

  2
  1
  Odpowiedz
 2. 13 czerwca 2019  13:09   srututtu majtki z drutu   anonim

  srututtu majtki z drutu

  3
  2
  Odpowiedz
 3. 13 czerwca 2019  12:33   Panie Olo   anonim

  LEMANCZYK MACIEJ

  1
  5
  Odpowiedz
 4. 13 czerwca 2019  12:32   Lemanczyk Maciej   anonim

  Lemanczyk Maciej

  1
  7
  Odpowiedz