Gwiazdor z Grodu Tura

Piękny gest kibiców Chojniczanki. 19 grudnia fani drugoligowca z Chojnic przekazali dzieciom ze świetlicy św. Franciszka z ulicy Ogrodowej mnóstwo świątecznych prezentów.

Dzieci uczęszczające do świetlicy ucieszyły się z prezentów od kibiców Chojniczanki.   |  fot. (olo)

To kolejna taka świąteczna akcja fanów zrzeszonych w Stowarzyszeniu Kibiców Chojniczanki. Rok temu podarowali dzieciom ze świetlicy stół do tenisa stołowego. W tym roku planowali kupić podobny prezent – piłkarzyki, ale ostatecznie w zamian podarowali cały worek przeróżnych gier edukacyjnych i puzzli.

Dodatkowo każde dziecko otrzymało też od gwiazdora w szaliku Chojniczanki świąteczny prezent do domu. Kibice podarowali maluchom szaliki klubu i zaprosili na wiosenny mecz. - Jesteśmy bardzo wdzięczne – mówiły siostry Franciszkanki od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej, które od 9 lat prowadzą w tym miejscu świetlicę popołudniową dla dzieci.

Wcześniej w tym miejscu był Dom Matki "Dar Życia". - Na zajęcia do świetlicy przychodzi 20 dzieci z Chojnic – mówi siostra Daria. Młodzi chojniczanie w świetlicy przyjemnie i pożytecznie spędzają popołudnia, ucząc się, odrabiając lekcję, ale też bawiąc. Dzięki prezentom nauka i zabawa będą jeszcze przyjemniejsze.

Tekst i fot: (olo)

fotoreportaz.jpg relacja_video.jpg

Kibice - dzieciom

 1. 22 grudnia 2012  15:18   do pana fana   miś

  tylko dobre wychowanie powstrzymuje mnie od skomentowania tekstu pana fana,brawo kibice,brawo

  0
  1
 2. 21 grudnia 2012  09:08   Fan innych sportów (2)   Janek

  Szanowni kibice Chojniczanki, może lepiej wesprzeć finansowo Wasz ukochany klub i odciążyć sponsorów i urząd? A wtedy dzieci będą miały wsparcie przez cały rok!!! ...bo będą na to pieniądze!!! Chcecie oglądać mecze i mieć klub ?.... to go kibice utrzymujcie !!!

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 28 grudnia 2012  12:29   hehe   Ziomek

   zmien dilera koleś hehe

   0
   0
  • 21 grudnia 2012  13:24   chyba sam nie wierzysz w to ...   anonim

   chyba sam nie wierzysz w to co piszesz!!!! odstaw i ogarnij!!Wesołych Świąt

   0
   0
 3. 20 grudnia 2012  16:44   Super   Brzozka

  To sa Kibice z Sercem

  0
  0
 4. 20 grudnia 2012  09:26   Brawo!!!!   anonim

  Brawo!!!!

  0
  0