Granty dla sportowców przyznane

Kluby sportowe i stowarzyszenia zajmujące się kulturą fizyczną otrzymały wsparcie z ratusza na szkolenie dzieci i młodzieży oraz organizację zawodów sportowych. Kto otrzymał najwięcej? Piłkarze, żeglarze i bokserzy.

Miasto przyznało dotacje stowarzyszeniom i klubom z Chojnic.   |  fot. (olo)

Chojniczanka na szkolenie młodych piłkarzy otrzymała 101 tys. zł, Red Devils otrzymał 26,5 tys. zł, a Kolejarz 15 tys. zł. Chojnicki Klub Żeglarski na szkolenie i udział w regatach otrzymał 71 tys. zł. Do bokserów z Boxing Team trafi 10 tys. zł, a do UKS Bokser 7 tys. zł. Kwotę 6 tys. zł otrzyma ChTS Roller na szkolenie i zawody wrotkarskie.

Łącznie przyznano środki na 32 zadania. Pełna lista przyznanych grantów poniżej:

(olo)


Zapisz

 1. 12 stycznia 2019  11:36   Przeżywacie te granty dla ...   anonim

  Przeżywacie te granty dla juniorów MKS i Kolejarza, jak i tak jest 1 promil szansy na grę w I Lidze u MKS. Oni nie tylko seniorów importują, ale i juniorów.

  8
  1
  Odpowiedz
 2. 11 stycznia 2019  22:09   Do Pana burmistrza i v-ce brumistrza (3)   Rodzic

  Zastanawia mnie to zakladajac ze w Mks Chojniczanka posiada 20 dryzun juniorskich i odmtrzylama 100 tys zl co przypada 5 tys na jedna druzyne Kolejarz ma 7 druzyn i dostal 16 tys co daje 2 tys na druzyne . Moje pytanie brzmi czym sie roznia dzieci z chojnickiego kolejarza od dzieci z chojniczanki? Nie wiem czy Mks ma 20 drzyn bo jak ma 15scie to rozbica jest jeszcze wieksza . NIKT NIE SPODZIEWA SIE ROWNEGO PODZIALU ALE PROSZE SIE UDERZYC W PIERS BO KRZYWDZICIE I DZIELICIE NA DZIDCI GORSZE I LEPSZE. TAK NIE MOZNA

  35
  6
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 12 stycznia 2019  17:17   Do trenera MC   anonim

   skończ pan wstydu oszczędz, te swoje wywody

   2
   4
  • 12 stycznia 2019  13:09   Abc   Abc

   Jezeli takie dysproporcje sa od lat to nie dziw sie ze Kolejarza niema w tych ligach.Roczniki 90\' Kolejarza byly zawsze wyzej niz te Chojniczanki,mimo grantow kilkukrotnie nizszych.Takie dysproporcje bola tym bardziej iz w Kolejarzu pieniadze nie przelewaja sie przez palce,i sa wydawane z glowa.A wiec albo daja rowna kwote na kazde dziecko,albo niech nie daja nikomu.

   7
   2
  • 11 stycznia 2019  23:51   do Rodzica powyżej   MC

   Drogi rodzicu OCZYWISTE JEST TO ŻE DZIECI Z KLUBU ,ChKS ,,Kolejarz\'\' Chojnice NIE RÓŻNIĄ SIĘ NICZYM OD DZIECI TRENUJĄCYCH W MKS,,CHOJNICZANKA1930 S.A. jeżeli mamy na uwadze np anatomię, natomiast występuje zasadnicza różnica jeżeli weźmiemy po uwagę aspekty szkoleniowe i klasy rozgrywkowe W JAKICH WYSTĘPUJĄ OBA KLUBY i tak aby nie być gołosłownym dla przykładu : MKS,,CHOJNICZANKA\'\' JUNIOR STARSZY A - LIGA MAKROREGIONALNA (uzyskany w tym sezonie awans, dawna CENTRALNA LIGA JUNIORÓW) JUNIOR B - 1 LIGA WOJEWÓDZKA ,TRAMPKARZ C1- 1 LIGA WOJEWÓDZKA, TRAMPKARZ C2 - 1 LIGA WOJEWÓDZKA - MŁODZIK D1 - 1 LIGA WOJEWÓDZKA zatem jest to 5 ZESPOŁÓW MKS,,CHOJNICZANKA\'\'1930 S.A WYSTĘPUJĄCYCH W KLASACH ROZGRYWKOWYCH W KTÓRYCH PRÓżNO JEST SZUKAĆ ZESPOŁÓW ChKS ,, Kolejarz\'\' Chojnice\'\' Chojnice i zapewne stad takie a nie inne powody dysproporcji podziału finansów . I proszę nie dopatrywać się dyskryminacji ,gdyż zapewne takie nie mają miejsca ,tylko spojrzeć należy na wszystko bardziej obiektywnie DROGI RODZICU :-) Pozdrawiam serdecznie i życzymy AWANSÓW ZESPOŁOM ChKS ,, KOLEJARZ\'\' Chojnice :-)

   2
   21