Grali w Żarnowcu i Subkowach

Reprezentanci UKS Ósemka/BB Auto/New House wzięli udział w dwóch turniejach tenisa stołowego w Żarnowcu oraz w Subkowach.

Zawodnicy UKS Ósemka podczas wyjazdowego turnieju.   |  fot. nad.

W Żarnowcu reprezentanci „Ósemki” Michał Briegier, Piotr Mojka, Mateusz Żychliński, Sławomir Wilczek oraz chojniczanin Sławomir Januszewski wystartowali w siódmym turnieju tenisa stołowego o puchar prezesa G.EN.GAZ Energia.

Piotr Mojka zajął pierwsze miejsce, Sławomir Januszewski był drugi, czwarte miejsce zajął Michał Brieger, siódmy był Mateusz Żychliński, a 12 miejsce zajął Sławomir Wilczek. Trzech zawodników „Ósemki” Michał Brieger, Arkadiusz Domachowski, Albert Raith wzięło udział w turnieju tenisa stołowego TOP-10 Subkowy 2019.

W kategorii Amator Albert Raith zajął 4. miejsce, w kategorii Senior Open Michał Brieger zajął 5 miejsce, a w kategorii Weteran Arkadiusz Domachowski był drugi.