Goście bawili się do świtu!

Urodziny w restauracji cieszą się coraz większą popularnością. Zdecydowanie nadają one szyku całej imprezie, a także stanowią doskonałą alternatywę dla tych organizowanych w domu.

Smaczny, kolorowy i ozdobiony tort pozwolił w pełni celebrować gościom wyjątkowy dla solenizantki wieczór.   |  fot. nad.

Z takiego też założenia wyszła Patrycja, które swoje 30 - letnie urodziny obchodziła w charzykowskiej restauracji "Holiday". Urodziny w restauracji były o tyle przyjemnym dla solenizantki wyborem, że to nie ona musiała „stawać na palcach”, by uczynić imprezę udaną w najwyższym stopniu. Tutaj swój olbrzymi wkład wniosła profesjonalna obsługa, która zadbała o to, aby pozostawić po sobie jak najlepsze wrażenie.

Kluczem do dobrej zabawy urodzinowej była również odpowiednia muzyka. W środę goście bawili się przy przebojach z lat 80. i 90. Nic dziwnego, przy takiej muzyce nogi same rwały się do tańca! Dla starszych uczestników urodzinowej fety były to wspomnienia, dla młodszych zapoznanie się z muzyką sprzed trzech, czterech dekad.

Warto wiedzieć, że w restauracji organizowane są zarówno małe, kameralne przyjęcia dla kilku osób, jak i duże imprezy okolicznościowe. Urodziny dla dzieci, osiemnastki i rocznice to specjalność lokalu. Decydując się na zorganizowanie imprezy w restauracji "Holiday" możemy mieć pewność, że wszystko będzie “dopięte na ostatni guzik”.

(red.)