Fantastyczne Chojnice Fantasy Days

Niedziela jest kolejnym dniem drugiej edycji Chojnice Fantasy Days. Przez cały weekend w mieście można było spotkać superbohaterów z filmów, gier, bajek.

II Chojnice Fantasy Days był … fantastyczny.   |  fot. (olo)

Ale prawdziwym superbohaterem weekendu jest Jacek Hałuszkiewicz, który chyba tylko dzięki nadprzyrodzonym mocom wszystko to ogarnął. Po wczorajszym dniu, pełnym wydarzeń, emocji, konkursów, spotkań, wystaw dziś druga odsłona drugiej edycji Chojnice Fantasy Days.

Wczoraj m.in. superbohaterowie odwiedzili dzieci w szpitalu, były też konkursu na najlepszy cosplay dla dzieci, młodzieży i dorosłych.  A tak naprawdę ciężko nawet wszystko wymienić, co działo się w hali Centrum Park oraz pobliskiej „ósemce”.

Dziś na zakończenie fantastycznego weekendu, który odbył się tylko i wyłącznie dzięki zaangażowaniu jednego superbohatera Jacka Hałuszkiewicza, wyświetlony zostanie (ok. 15.30) film „Nasz Cosplay” wykonany przez Olka Knittera (premiera miała miejsce w piątek wieczorem w Kinie Kingsajz).

Tekst i fot. (olo)

 1. 23 września 2019  20:00   Impreza była dla ludzi a nie dla polityków!   Fan konwentów i zakręconych ludzi

  Widać, Panie Leszku, że nie za bardzo zna Pan problemy o których Pan pisze. A szkoda. Bo właśnie młodzi ludzie mają tych problemów od A do Z. Impreza taka, z pewnością była dedykowana młodzieży i dzieciom aby oderwać ich od smutnej rzeczywistości przepełnionej nienawiścią i polityką. Opluwania się i chełpienia czego kto nie zrobił dla tego kraju. A w młodzieży przyszłość narodu. Jak ich wychowamy tak nam lżej będzie. Przejdź się człowieku do pierwszej szkoły koło domu i zobacz co się dzieje. Mnie wychowało Harcerstwo i nauczyciel na kole zainteresowań. Dzisiaj może w takich eventach młodzi znajdą coś co pomoże im zrozumieć takich jak Pan. Więcej uśmiechu. Pozdrawiam

  3
  0
 2. 23 września 2019  09:29   Cieszę się, ze mogłam być ...   Risa

  Cieszę się, ze mogłam być częścią tak wspaniałego wydarzenia! Obyśmy mogli widzieć się w jeszcze większym składzie za rok! Bardzo proszę!

  9
  2
 3. 22 września 2019  18:29   Super, że Chojnice ...   anonim

  Super, że Chojnice otwierają się na konwenty, brawa dla organizatorów, oby tak dalej! :D

  15
  0
 4. 22 września 2019  17:17   Przebieraja się tacy za ... (5)   Leszek

  Przebieraja się tacy za jakieś potworki. A ludzie mają prawdziwe problemy takie jak łamanie konstytucji i wolności sądów przez wiadomo kogo. No cóż te stroje pewnie za 500 kupili

  2
  37
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 23 września 2019  10:59   leszek pewnie należy do ...   miętus

   leszek pewnie należy do plemienia OTUA. Coś chce zamanifestować, ale sam nie wie co, więc się czepia pozytywnych rzeczy. Panie Adamie, ten cały leszek też się przebrał. Jego kostium nie kosztował wysiłku i jest bardzo pospolity. To kostium trolla internetowego ,którego właśnie podkarmiliśmy.

   4
   0
  • 23 września 2019  09:25   Panie Leszku, posiadanie ...   Marchef

   Panie Leszku, posiadanie kreatywnego hobby nie wyklucza zainteresowania aktualnymi problemami naszego kraju. Moim zdaniem to własnie dobrze, że ludzie zajmują się szyciem kostiumów, organizowaniem konwentów i spędzaniem czasu w super atmosferze . Takie eventy rozwijają kreatywność, budują poczucie własnej wartości, dają jakieś wartościowe zajęcie, uspołeczniają, a przede wszystkim dają naprawdę dużo radości. Rozumiem, że ta tematyka jest Panu obca, nie rozumie Pan idei i stąd taki uszczypliwy komentarz. Zapewniam jednak, że nie ma czego się bać. Te "potworki" to naprawdę super ludzie, których w tym kraju potrzebujemy :)

   5
   1
  • 23 września 2019  07:37   Leszku   Kongo

   Ty jestes problem i tobie podobni niespelna rozumu. Nie chcialbys wyjechac stad i nie zasmiecac tego kraju ? Jedz do wolnych sadow i konstytucji.

   6
   1
  • 22 września 2019  22:39   Przebierają się tacy...   Zielony Ranger

   Widzisz Leszku, bo nasze "potworki", jak to ładnie ująłeś, wprowadzają zmianę i wnoszą masę energii tam, gdzie jej potrzeba i uśmiechu, który pomaga dzieciom w walce z przeciwnościami losu. Twoje narzekanie, z drugiej strony, nic nie zmienia, tylko potwierdza, że dla Ciebie problem nie istnieje póki się Ciebie nie tyczy. A odnośnie strojów mogę Tobie powiedzieć, że kosztowały zdecydowanie więcej czasu i energii od Twojego komentarza, a przede wszystkim zostały własnoręcznie wykonane. A "tacy" jak Ty wypowiadają się tam, gdzie widocznie wiedzą zdecydowanie za mało. To też jest "prawdziwy problem".

   10
   0
  • 22 września 2019  19:40   z tym że własnie ...   anonim

   z tym że własnie oni...zycie swoje i innych chcą nieco osłodzić , bo inaczej mozna...a potem....

   7
   1