Fame MMA - co należy wiedzieć na temat tego wydarzenia?

Fame MMA to nie są zwykłe walki, do których przyzwyczaili się miłośnicy tego sportu. Tutaj bowiem na ringu znajdą się celebryci, którzy nie są profesjonalnymi sportowcami.

30 marca w łódzkiej Atlas Arenie zobaczymy trzecią odsłonę imprezy, która pozwala skonfrontować się na zasadach mieszanych sztuk walki osobom znanym z różnych serwisów internetowych oraz mediów.   |  fot. nad.

Zapewni to ogromne emocje i to niezależnie od tego, czy ktoś planuje obejrzeć galę na żywo czy wybierze internetową transmisję.

1. O co chodzi w Fame MMA?

2. Kiedy odbędzie się najbliższa gala?

3. Bukmacher z ofertą walk MMA

W przypadku tradycyjnych walk MMA na ringu walczą ze sobą sportowcy, którzy mają mniejsze lub większe doświadczenie w toczeniu pojedynków. Tutaj jednak sprawa wygląda inaczej, przez co wydarzenie budzi zainteresowanie również wśród osób, które na pewno nie oglądałyby tradycyjnych walk.

O co chodzi w Fame MMA?

Coraz częściej organizatorzy walk zamiast zaprosić do udziału sportowców, wolą skupić się na celebrytach i innych niemających doświadczenia osobach, gdyż dzięki temu wydarzenie budzi więcej emocji. Nie inaczej jest w przypadku Fame MMA. Popularne nazwiska uczestników, którzy zadeklarowali swój start podczas gali to gwarancja ogromnego zainteresowania wydarzeniem. Warto to wykorzystać i spróbować zarobić na takiej gali, do czego idealnie nadają się zakłady bukmacherskie.

Kiedy odbędzie się najbliższa gala?

Najbliższe wydarzenie typu Fame MMA zaplanowano na 30 marca 2019 roku. To właśnie wtedy, podczas Fame MMA 3 w łódzkiej Atlas Arenie, wystąpi wielu popularnych youtuberów. Z myślą o osobach z innych miast, które nie będą mogły dotrzeć na miejsce, zaplanowano transmisję PPV. Dzięki niej, za niecałe 20 złotych, będzie można obejrzeć galę przez internet.

Bukmacher z ofertą walk MMA

Firma LVBet - jeden z najpopularniejszych bukmacherów działających w Polsce - nie tylko umożliwi obstawianie walk, które odbędą się w ramach gali, ale też została sponsorem wydarzenia. Na stronie bukmachera już teraz można sprawdzić, którzy celebryci będą mieli okazję walczyć przeciwko sobie i zobaczyć kursy. Stawiając pieniądze na zawodnika, za którego bukmacher płaci niższy kurs ma się większą szansę na zwycięstwo, ale nie można zapominać, że w sporcie wszystko może się zdarzyć.

Warto więc zastanowić się na postawieniem pieniędzy na słabszego zawodnika, bo wówczas przy odrobinie szczęścia można wygrać nawet kilkukrotnie większą kwotę niż się początkowo wpłaciło. Nawet te osoby, które zazwyczaj unikają gry u bukmachera mogą tym razem zaszaleć i spróbować swojego szczęścia, bo nigdy nie wiadomo, czy nie przełoży się to na zysk. Oczywiście taka gra zawsze będzie związana z ryzykiem, ale może to zwiększyć emocje towarzyszące oglądaniu gali.

(nad.)

Zapisz