Ekspresowa suknia ślubna szyta na miarę?

Szycie na miarę, będące kiedyś standardowym rozwiązaniem, dziś kojarzy się nam z usługą luksusową. Stworzenie gotowego projektu pod klienta przywodzi na myśl wiele godzin pracy.

Myśl o wykonaniu sukni ślubnej w przeciągu jednego dnia może wydawać się nieprawdopodobna.   |  fot. nad.

Nic więc dziwnego, że salony sukien ślubnych sprzedają przede wszystkim gotowe modele, ewentualnie wprowadzając delikatne poprawki. A jeśli powiem Ci, że istnieje takie miejsce, gdzie możesz praktycznie dowolnie zmienić wybraną z oferty sklepu suknię ślubną i to w jeden dzień?

Zalety sukni ślubnych szytych na miarę

Suknia ślubna uszyta na miarę to idealne rozwiązanie dla Pań, które nie są zdecydowane na jeden konkretny model sukni. To również możliwość dopasowania sukni pod np. wysokie klientki, gdzie skrócenie jest łatwym zabiegiem, natomiast wydłużenie dołu sukni jest nieosiągalne. Dodatkowo masz świadomość, że Twoja sukienka jest niepowtarzalna, ponieważ uczestniczysz w procesie powstawania Twojej sukni.

Ekspresowe wykonanie

Ślub przed Tobą, a Ty cały czas zastanawiasz się nad swoją wymarzoną suknia ślubną? Chciałabyś coś delikatnego, a może stylizację ""z pazurem""? Jeśli żaden gotowy model nie do końca Ci odpowiada, z pomocą spieszą salony, w których profesjonaliści pomogą Ci dobrać odpowiedni krój sukni, dodatki takie jak ilość tiulu lub pasek oraz długość i rodzaj rękawów. Mając na uwadze obecne życie w pośpiechu i spychanie wyboru sukni na dalszy plan, może nagle okazać się, że czasu na wybór sukni jest coraz mniej. Na całe szczęście istnieją takie salony sukien ślubnych jak suknieboho.pl.

Mając niewiele czasu, mieszkając daleko od wybranego salonu lub za granicą i nie chcąc tracić kilku dni na przyjazd, dobór sukni, przymiarki i akceptację, warto wziąć pod uwagę salony posiadające opcję doboru idealnej sukni w jeden dzień. Tak, tak, to prawda — zespół pracujących tam profesjonalistów potrafi w ciągu jednego dnia sprawić, że pod wieczór przyszła panna młoda opuści salon z ukończoną, wymarzoną suknią ślubną. Dzięki przymiarkom i poprawkom wyjdziesz szczęśliwa z myślą, że jesteś w posiadaniu idealnej sukni, uszytej pod Twoje wymiary, która nie krępuje ruchów.

 Przygotowanie do wizyty w salonie

Jak przygotować się na taką wizytę? Przede wszystkim spróbować jak najlepiej określić, w czym się widzisz podczas tego najważniejszego dnia w swoim życiu. Zapisuj wszelkie zdjęcia sukienek lub akcentów, które mogą posłużyć za inspirację. Pamiętaj również, że Twoja figura może odbiegać od kształtów modelki i suknia, która najbardziej Ci się podoba, może wyglądać na Tobie dużo gorzej. Nie zrażaj się tym! Zespół profesjonalistów z pewnością stanie na wysokości zadania i wraz z Tobą wymyśli rozwiązanie, które w pełni Cię zadowoli.

Jeśli chcesz przyjść na wizytę z kimś dla Ciebie bliskim, wybierz osobę, która będzie obiektywna. Najważniejsze, by sukienka była wybrana dla Ciebie, bo to Ty masz się w niej dobrze czuć. Myśl o wykonaniu sukni ślubnej w przeciągu jednego dnia może wydawać się nieprawdopodobna. Wiele kobiet kojarzy wybór sukni ze żmudnymi wizytami w salonach i z mierzeniem nieskończonej ilości modeli. Jednakże, jak pokazuje salon sukinieboho.pl, dla niektórych osób nie ma rzeczy niemożliwych.

(nad.)