Działka do zbycia przy Parku Wodnym

A dokładniej rzecz biorąc, obok hali widowiskowo – sportowej i restauracji „Słoneczna”. Rada nadzorcza spółki zaaprobowała pomysł, by sprzedać ten grunt prywatnemu właścicielowi. Kilka lat temu był chętny, który chciał w tym miejscu kryte lodowisko.

Niebawem będzie sprzedana działka przy Parku Wodnym.   |  fot. (ro)

Czy powróci z tym pomyłem?  Kto wie. Ale możliwości są też inne. Działka ma powierzchnię ok. 2000 metrów kwadratowych i szacunkową wartość 370 tysięcy złotych. Spółka chce zysk z tej sprzedaży przeznaczyć na remont y i inwestycje a także na poprawienie płynności finansowej.

(ro)

relacja_video.jpg

 1. 11 marca 2013  08:18   MARIUSZ PALUCH (1)   Mariusz Paluch

  Witam Państwa zaangażowanych. Dziękuję wszystkim na tym forum za zainteresowanie i za komentarze. Do osób nieżyczliwych nie mam pretensji. A TERAZ WAŻNE SPROSTOWANIE: 1. Powierzchnia wydzielona do przetargu wynosi 4000m2. 2. Część placu zabaw, która leży na terenie działki zostanie przeniesiona na nieużytki bliżej restauracji "Słoneczna" i hali widowiskowej, stąd poprawi to dojazd i komunikację (parkingi). 3. By ewentualny przychód nie został wchłonięty i strawiony poprosiłem zgromadzenie wspólników i Radę Nadzorczą o zgodę na niezbędne remonty oraz małe inwestycje poprawiające atrakcyjność i funkcjonalność obiektu. To m.in. chęć zbudowania nowej sauny wraz z grotą śnieżną, budowa napowietrznego zamkniętego łącznika między Fitness KaNaMa a Parkiem Wodnym, doświetlenie i docieplenie rury zjazdowej, budowa otwartego zewnętrznego - na świeżym powietrzu ogrodzonego jaccuzi, zazielenienie obiektu wewnątrz, generalny remont wentylacji oraz adaptacja pomieszczeń piwnicznych pod SPA, bądź apartamenty hotelowe. MAM NADZIEJĘ, ŻE WSZYSCY PAŃSTWO, KTÓRYM DOBRO NASZEGO MIASTA LEŻY NA DUSZY BĘDĄ TRZYMALI KCIUKI ZA POWODZENIE TYCH POMYSŁÓW, GDYŻ DZIĘKI TEMU NOWY POTENCJALNY INWESTOR WYBUDUJE NA PRZYKŁAD ELITARNY ŻŁOBEK LUB PRZEDSZKOLE Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO OBIEKTÓW SPORTOWYCH I BASENOWYCH. Pozdrawiam Państwa serdecznie i proszę o odrobinę optymizmu. Mariusz Paluch

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 13 marca 2013  10:48   KTOŚ   KTOŚ

   O0 N-PAN PALUCH SZYKUJE MIEJSCA PRACY DLA SWOICH ZNAJOMYCH-

   0
   0
 2. 10 marca 2013  07:11   Spoko, można wyprzedwać ...   anonim

  Spoko, można wyprzedwać miasto po "kawałku" to starczy na kilkadziesiąt lat, a doplyw gotowki bedzie staly, a co potem? niech sie o to martwia przyszle pokolenia, o ile takie beda, bo niestety swiat zmierza do samozaglady, a tak zle jak jest teraz to nigdy w Polsce nie bylo, tym bardziej za PRL.

  0
  0
 3. 10 marca 2013  07:09   Jest wolny rynek to się ...   anonim

  Jest wolny rynek to się sprzedaje, jakby sie znalazl kupiec na ratusz to nie ma sprawy, zawsze mozna urzad przenieść np do Wszechnicy

  0
  0
 4. 10 marca 2013  00:54   Niedowiary.Czy w Chojnicach rządzą kretyni?   ojciec dzieci

  Proszę sobie kupić koło i *****nijcie się w czoło.Co do jasnej cholery tu się wyrabia.Place zabaw na sprzedaz.To woła o pomste do nieba.Za*****ńcy jedne.Poierdzielło wam się w mózgownicy od nieróbstwa.

  0
  0
 5. 10 marca 2013  00:37   a może by tak butelkować i ... (2)   kaśka

  a może by tak butelkować i sprzedawać zużytą już wodę z niecki basenu jako antidotum na ludzką głupotę ?!

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 10 marca 2013  18:19   nabywca   nabywca

   panie finster kiedy zacznie sprzedawać działki na księżycu - jestem zainteresowany

   0
   0
  • 10 marca 2013  18:18   ad   ad

   już niedługo głupota będzie umiała fruwać - więc finster i paluch odlecą do ciepłych krajów

   0
   0
 6. 9 marca 2013  19:36   ww.pl.   przeczkolak.

  Naprawdę co się w tych Chojnicach wyrabia te finsterek kombinuje jak się da i co się da jeszcze posprzedawać.

  0
  0
 7. 9 marca 2013  12:57   Albo na tą działeczkę już ... (1)   t

  Albo na tą działeczkę już się ktoś szykuje... Ciekawe ile zajmie Paluszkowi przejedzenie kwoty uzyskanej ze sprzedaży.

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 10 marca 2013  18:15   zbulwersowany   zbulwersowany

   kiedeyś za takie rzeczy ucinali rękę -teraz proponuje uciąć palec paluchowi

   0
   0
 8. 8 marca 2013  21:34   śmieszne (2)   anonim

  a gdzie nasze dzieciaczki będą miały się bawić? nie no dosłownie śmieszne! takie dobre miejsce dla dzieci do wybiegania się, najlepiej wszystko posprzedawać a dzieci zamknąc w domach,tylko potem niech nie gadają że dzieci mało!

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 9 marca 2013  10:47   Ty anonimowy podglądaczu ...   anonim

   Ty anonimowy podglądaczu przyszło ci do głowy że jest zima i plac zabaw jest jeszcze zamknięty? Jak tylko pogoda się poprawia to na tym placu zabaw jest mnóstwo dzieci. Przedszkolaki póki co w internecie jeszcze nie przesiadują. A skoro podglądasz dzieci na placu zabaw, to może należy nasłać na ciebie odpowiednie służby? Kto wie co ci po głowie chodzi.

   0
   0
  • 8 marca 2013  23:01   jak niżej   anonimowy podglądacz

   jestem codziennie przy Parku Wodnym i rzadkością jest widzieć dzieci bawiące się na placu zabaw... Niestety internet zniszczył dzieciństwo...

   0
   0
 9. 8 marca 2013  14:29   Park Wodny zamierza sprzedać ...   anonim

  Park Wodny zamierza sprzedać cześć największego w mieście ogródka jordanowskiego. Ta część to dokładnie 2000m2. Może na niej powstać hotel, restauracja, przedszkole. Nie, no super. Zgromadzenie wspólników się zgodziło. Burmistrz zapomniał powiedzieć, że tym zgromadzeniem wspólników jest ON SAM! Czyli on sam, jednoosobowo, zadecydował, że kawałek największego w mieście placu zabaw pójdzie pod młotek. Czy to wymaga jeszcze jakiegoś komentarza? Wdzięczność rodziców, po ostatnich podwyżkach opłat w przedszkolach spowodowanych mniejszą dotacją z urzędu, na pewno jeszcze bardziej wzrośnie.

  0
  0
 10. 8 marca 2013  13:50   czyli wyprzedaz majatku na ... (1)   zxc

  czyli wyprzedaz majatku na pokrycie dlugow...

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 8 marca 2013  19:02   :)   EIS

   Na pokrycie długów, a reszta na przejedzenie tzn. poprawę płynności finansowej.

   0
   0