Drugie miejsce reperezentacji ZSP nr 2

W kwietniu i maju rozegrany został cykl zawodów w ramach Powiatowej Licaliady Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej. W zawodach rywalizowały w kilku turniejach reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych powiatu chojnickiego.

W półfinale wojewódzkim reprezentacja ZSP nr 2 z Chojnice zajęła drugie miejsce.   |  fot. nad.

W wyniku przeprowadzonych zawodów do finału powiatowego rozegranego 16 maja, awansowały reprezentacje trzech szkół. Zwycięską drużyną turnieju okazała się reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  nr 2 Chojnice  Drugie miejsce zajęła drużyna Technikum nr 3 Chojnice, trzecie miejsce Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Brusy.

Zwycięzca turnieju powiatowego wziął udział w półfinale wojewódzkim Licealiady rozegranym 20 maja w Starogardzie Gdańskim. Przeciwnikami chłopców z Angowickiej byli reprezentanci powiatów: starogardzkiego -  II Liceum Ogólnokształcące Starogard Gdański, kościerskiego- Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Kościerzynie, gdańskiego - Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących Pruszcz Gdański.

Reprezentanci ZSP nr 2 w Chojnicach zajęli drugie miejsce. Wyprzedziła ich reprezentacja z Kościerzyny, która jako jedyna wygrała wszystkie mecze.