Dobry występ chojnickich tenisistów

W Hali Sportowej w Półcznie odbył się Memoriał Romana Szulhana w Tenisie Stołowym. Zawody rozegrane zostały w kategoriach: Szkoła Podstawowa (13 zawodników), Gimnazjum (15 osób), Open (12 osób), Kobiety (5 zawodniczek).

Po zakończeniu turnieju pierwsza trójka w każdej kategorii otrzymała puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.   |  fot. I. Gadomska

Uczestnicy grali systemem do dwóch przegranych meczów, jedynie Kobiety grały każda z każdą. UKS „Ósemkę” THERAPEUTICA / BB Auto Chojnice reprezentowali: Michał Brieger, Mateusz Żychliński, Maksymilian Żychliński, Bartłomiej Ossowski, Leszek Jodaniewski i Iwona Gadomska.

Chojniczanie poradzili sobie wyśmienicie we wszystkich kategoriach. Maksymilian Żychliński w najmłodszej grupie wiekowej pokonał wszystkich rywali zajmując 1. miejsce. Bartłomiej Ossowski również osiągnął znakomity wynik. Zwyciężył wszystkie mecze, stając na pierwszym stopniu podium wśród Gimnazjalistów.

Iwona Gadomska wygrała z każdą z rywalek, triumfując tym samym w kobiecej kategorii. Leszek Jodaniewski zakończył udział na miejscu 7-8. Mateusz Żychliński po bardzo zaciętych pojedynkach uplasował się w przedziale 5 - 6. Zwycięzcą kategorii Open został Michał Brieger pokonując w finale swojego kolegę Jacka Silutę z Półczna.