Diabły rozgromiły AZS Katowice. Pięć goli Ivanova

Po świetnym meczu – zwłaszcza w pierwszej połowie – zespół Red Devils Chojnice rozgromił AZS UŚ Katowice 9:3. Pięć bramek strzelił Vadym Ivanov.

Pamiątkowe zdjęcie drużyny Red Devils po meczu w koszulkach upamiętniających Michała Papierkiewicza.   |  fot. red-devils.pl

RED DEVILS – AZS UŚ Katowice 9:3 (7:2)

Bramki: Vadym Ivanov 5, Mariusz Kaźmierczak 2, Patryk Laskowski, Mihail Sundeev.

Red Devils: Łukasz Sobański (3), Vadym Ivanov (9), Dmytro Kharchenko (10), Mihail Sundeev (11), Jakub Mączkowski (13), Patryk Laskowski (14), Vitaliy Kolesnik (15), Jacek Burglin (21), Tomasz Kriezel (23), Vladyslav Bondarenko (33), Mariusz Kaźmierczak (77).

Piłkarze Red Devils dali dziś gościom prawdziwą lekcje futsalu, prowadząc do przerwy aż 7:2. Aż pięciokrotnie do siatki trafił Vadym Ivanov.

W drugiej części spotkania Diabły spuściły z tonu, bowiem przed nimi już w środę kolejny ligowy mecz (zaległy z Jasną Gliwice) , a po nim już w piątek kolejne spotkanie z Wisłą w Krakowie.

Przed meczem piłkarze obu drużyn oraz kibice uczcili minutą ciszy Michała Papierkiewicza, który zginął tragicznie kilkanaście dni temu. Piłkarze z Chojnic wyszli na parkiet w specjalnie przygotowanych okolicznościowych koszulkach.

Inne mecze: Clearex Chorzów – Chrobry Głogów 2:4, Red Dragons Pniewy – Jasna Gliwice 3:1, Wisła Kraków – AZS Gdańsk 8(cat). W poniedziałek odbędzie się mecz Gwiazda Ruda Śląska – Pogoń Szczecin, a spotkanie Rekordu Bielsko-Biała z Gattą Zduńska Wola jest przełożone na 15 października.

(red)

1. 6 października 2014  15:32   Do miki lecz sie na nogi bo ... (1)   Ala

Do miki lecz sie na nogi bo na reszte zapuzno!!!

• 6 października 2014  15:34   Burglin to dobry bramkarz, ...   anonim

Burglin to dobry bramkarz, ale teraz jest w widocznie słabszej formie. Dobrą wiadomością jest to, że Bondarenko udowodnił, że także jest bramkarzem na poziomie.