Czy warto inwestować w pralko suszarkę do ubrań

Obowiązki domowe mają to do siebie, że trzeba je wykonywać, niezależnie od tego, czy się je lubi, czy też nie, w przeciwnym razie czeka człowieka życie w nieustannym bałaganie. Posprzątany dom jest odzwierciedleniem charakteru człowieka.

Suszarka do ubrań lub pralkosuszarka ułatwią życie każdej pani domu.   |  fot. pixabay.com

Jedną z najmniej lubianych czynności jest pranie, na szczęście już dosyć dawno wymyślono pralkę automatyczną. Pojawia się jednak pytanie gdzie rozwiesić pranie jeżeli brak balkonu?

1. Jak usprawnić pranie brudnych rzeczy?

2. Czy warto kupić pralko suszarkę do ubrań?

3. Gdzie kupować sprzęt gospodarstwa domowego?

Nowoczesne technologie znacznie ułatwiają prowadzenie domu. Pranie ręczne odeszło w zapomnienie. Dzięki pralkom automatycznym w stosunkowo niedługim czasie można usunąć nawet mocne zabrudzenia. A suszarka sprawia, że nie trzeba prania rozwieszać!

Jak usprawnić pranie brudnych rzeczy?

Dawno temu, brudna bielizna czy odzienie wierzchnie, prane były w strumieniach na wielkich kamieniach. Ciężko sobie obecnie wyobrazić taką sytuację, zwłaszcza w przestrzeni miejskiej. Niemal każdy ma w domu pralkę, a jeżeli jej nie ma, to korzysta z pralni komercyjnych, które amerykańskim wzorem powstają w centrach dużych miast.

Pralka nie jest droga, oczywiście zależy wszystko od wybranego modelu. Im bardziej zaawansowane funkcje posiada konkretne urządzenie, tym więcej trzeba będzie za nie zapłacić. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się pralko suszarka, dzięki które rzeczy szybko będą nadawać się do ponownego użycia.

Czy warto kupić pralko suszarkę do ubrań?

Jakie zalety ma to urządzenie? Można o nich pisać bardzo dużo. Na wstępie warto wspomnieć o tym, iż użytkownicy pralko suszarek chwalą sobie oszczędność czasu. Po wypraniu rzeczy można od razu włączyć program suszenia. Dzięki temu nie trzeba wyciągać prania z pralki i rozwieszać go na sznurach w łazience, co może być kłopotliwe zwłaszcza przy niespodziewanej wizycie gości. Nikt chyba nie lubi myć rąk w łazience, mając na wysokości wzroku bieliznę gospodarzy mieszkania. Chcąc uniknąć takich sytuacji, warto zainwestować w pralko suszarkę, zwłaszcza że przy jej użytkowaniu można zaoszczędzić sporo czasu.

Gdzie kupować sprzęt gospodarstwa domowego?

Jeszcze nie tak dawno temu w rankingach sprzedaży sprzętu gospodarstwa domowego królowały sklepy stacjonarne. Każdy, przed zakupem konkretnego produktu, chciał go dokładnie obejrzeć. Obecnie sprzedaż przechodzi prawdziwą rewolucję, i to na stronach takich jak na przykład Neo24.pl można znaleźć ciekawą ofertę. Atrakcyjne ceny, regularne promocje, sprzęt wysokiej klasy czy możliwość zwrotu towaru w ciągu czternastu dni bez konieczności tłumaczenia się, to tylko wybrane atuty takiego rozwiązania.

mat. partnera

Zapisz

 1. 9 marca 2020  19:36   fan (1)   ben

  kto niema a się zastanawia niech śmiało kupuje,jak jest miejsce to lepiej pralkę i suszarkę z osobna,teraz suszarki z pompą ciepła nie zużywają dużo prądu,moja po praniu 2 godz i suche do szafy,a jak ktoś pisał o wodzie to pralka zużywa wodę a nie suszarka,

  1
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 10 marca 2020  19:37   potwierdzam   anonim

   Mam z osobna pralke i suszarke ,zamontowane jedna na drugiej ,samsungi polecam!!

   1
   0
 2. 6 marca 2020  15:37   ..... (1)   Re

  Czy ktoś wspomniał ile zużywa wody tak pralko suszarka i ile prądu. Z tego co pamiętam ponad 100 litrów na cykl . Pytanie czy to się opłaca

  6
  3
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 7 marca 2020  17:29   Nina   Nina

   To zależy jaką się kupi. My mamy taką że pobiera tylko około 60 litrów wody pranie plus suszenie. Jestem mega zadowolona.

   0
   0
 3. 6 marca 2020  13:45   Suszarka do ubrań (1)   Zadowolony klijent

  Pompa ciepła – łagodna dla ubrań i domowego budżetu Wśród suszarek marki Bosch znajdziemy urządzenia posiadające klasę energetyczną A . Osiągnięcie tak niskiego poziomu zużycia energii było niemożliwe w suszarkach wyposażonych w grzałki. Przełom stał się realny dzięki zastosowaniu w suszarkach marki Bosch pompy ciepła. Tradycyjne suszarki potrzebują do skutecznego działania temperatury około 70°C. Urządzenie z pompą ciepła suszy już w temperaturze około 50°C, co pozwala zmniejszyć znacząco zużycie energii elektrycznej i zminimalizować ryzyko uszkodzenia nawet bardzo delikatnych tkanin. Znacznie ograniczenie zużycia energii czyni suszarki Bosch urządzeniami w pełni zasługującymi na miano przyjaznych dla środowiska naturalnego.

  16
  4
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 6 marca 2020  14:05   Vvv   Ps

   Polecam suszarkę do prania z pompą ciepła super sprawa odkąd jest w domu nie ma zaległości w praniach 2.5 godzinki i wyprane wysuszone i złożone do szafy

   9
   2