Chojniczanka wróciła do treningów

W poniedziałek 13 stycznia piłkarze Chojniczanki stawili się na pierwszym treningu w 2020 roku. Dzięki sprzyjającej aurze zajęcia mogły się odbyć na naturalnej płycie. W poniedziałkowym treningu udział wzięło 25 zawodników.

Piłkarze Chojniczanki rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu.   |  fot. mkschojniczanka.pl

Wśród nich były także nowe twarze – 25-letni ofensywny pomocnik Kamil Kurowski z Rozwoju Katowice i 21 - letni defensywny pomocnik Maciej Spychała z Wisły Płock. Kamil Kurowski pracował z pierwszym zespołem już w grudniu i wciąż pozostaje pod obserwacją sztabu szkoleniowego.

W sprawie Macieja Spychały trwają ostatnie ustalenia związane z transferem zawodnika do Chojniczanki. Do zajęć z zespołem wrócili także Przemysław Pietruszka i Miłosz Przybecki, którzy w rundzie jesiennej leczyli urazy. W treningu udział brali także wychowankowie z akademii czyli Kacper Kasperowicz (rocznik 2002) i Kacper Madej (rocznik 2004).

We wtorek od rana na Modraku odbędą się testy wydolnościowe pod okiem profesora Zbigniewa Jastrzębskiego. Pierwszy sparing podopieczni trenera Zbigniewa Smółki rozegrają już w czwartek 16 stycznia. W Gdańsku o godzinie 13:00 zmierzą się z Lechią Gdańsk.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Zapisz

 1. 15 stycznia 2020  17:23   Pytanie ..Po co??   genio

  Mogliby wogóle nie wracać ..większość by to jakoś przeżyła,coś mi się zdaje..i jeszcze ten wzrost kosztów za podgrzewaną murawę.. nie ma to jak wk....ć chojniczan na początek roku..;p

  2
  1
  Odpowiedz
 2. 14 stycznia 2020  23:11   Szykują się do spadku   anonim

  Szykują się do spadku

  3
  1
  Odpowiedz