Chojnickie Serca dla Hospicjum

Nadchodzi czas świętowania i obdarowywania się prezentami. W naszym mieście dzieje się wiele wspaniałych inicjatyw, które warto wspierać tym, co posiadamy oraz tym, co robimy najlepiej.

Pierniki można zakupić od 6 grudnia aż do wigilii do godz. 13. Dostępne są w chojnickich punktach Bagietki.

Dlatego piekarnia Bagietka przygotowała świąteczne pierniki z ręcznie malowanymi "symbolami" Chojnic, aby przekazać cały dochód z ich sprzedaży na budowę chojnickiego hospicjum.

Kupując "Chojnickie Serce" każdy może okazać serce tym, którzy go najbardziej potrzebują. Niech przy naszych lokalnych stołach nie zabraknie tych wyjątkowych, świątecznych pierników. Akcja organizowana jest wraz z Towarzystwem Przyjaciół Hospicjum w Chojnicach.

Agnieszka Kuhn


Zapisz

 1. 6 grudnia 2018  14:13   To się musi zmienić! (5)   Chojniczanin

  Za co Pani dziękuje, za wpłaty na nową „pachnącą” umieralnię, za nowe „kółko wzajemnej adoracji” PODĄŻAJĄC STARYM SCENARIUSZEM???? Byłbym ZA i działał bym sam w zbiórce pieniędzy, by jak najszybciej powstało to miejsce gdybym wiedział że będą tam adoptowane najnowsze odkrycia i konkluzje ze świata nauki, jak np. w temacie „restartu” flory bakteryjnej u chorych na raka czy roli diety ketogenicznej w leczeniu, którą zajął się i dogłębnie opisał światowej klasy genetyk Thomas Seyfried ai którego odkrycia adaptuje wielu znakomitych onkologów czy prywatnych klinik w leczeniu z sukcesami w różnych częściach świata. Odżywianie ciała wysokiej jakości pożywieniem z naciskiem na ograniczenie węglowodanów/cukrów (dieta ketogeniczna) plus składniki mogące zainicjować apoptoze (śmierć) guza nowotworowego jest jedyną nadzieją dla byłego szpitalnego pacjenta który słyszy„no chemia nie wyszła, sorry za przeżuty idź sobie umrzyj do hospicjum, tam ci pieluchy zmienią, potrzymają za ręke i podadzą tabletkę na ból” To się musi zmienić, coraz więcej światowej klasy specjalistów donosi że jakościowe "paliwo" to najważniejszy element w regeneracji/walce z rakiem ….a tymczasem w Polsce więźniowie mają lepsze jedzenie niż pacjenci w szpitalach a nawet dzieci chorujące na raka, w hospicjum TO SAMO!......https://twojezdrowie.rmf24.pl/aktualnosci/news-wiezniowie-maja-lepsze-jedzenie-niz-dzieci-chorujace-na-raka,nId,2458082

  4
  16
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 6 grudnia 2018  17:52   Z SERCA DARCZYNCOW DLA SERCA ...   PROSZE

   Z SERCA DARCZYNCOW DLA SERCA PACJENTOW PIENIAZEK DLA BUDOWY ODDZIALU OPIEKI PALIATYWNEJ HOSPICJUM

   3
   0
  • 6 grudnia 2018  14:46   JEST JEDYNA SKUTECZNA METODA ...   ODKRYWCA ZYCIA NIE SMIERCI

   JEST JEDYNA SKUTECZNA METODA ODKRYL JA JEZUS CHRYSTUS A OPISANA ZOSTALA W EWANGELI ZBAWIENIA

   3
   1
  • 6 grudnia 2018  14:41   Nie ma jedynej skutecznej ...   Chojniczanin

   Nie ma jedynej skutecznej metody/środka na wyleczenie raka, to działanie na wielu płaszczyznach. W Polsce to już w ogóle jest "BETON" w tym temacie, brak zrozumienia czym może być prawdziwa alternatywa w odróżnieniu do oczywistych *****ników i ich cudownych środków na raka…a jakich pełno w obecnym świecie Internetu.

   2
   3
  • 6 grudnia 2018  14:34   ZNAM SUTECZNE LECZENIE ...   RAK DRAZY RATUSZ

   ZNAM SUTECZNE LECZENIE WYLECZENIE Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ RAKA LECZ LUDZKOSC W TYM CHOJNICZANIIE NIE ZASLUGUJA NA UJAWNIENIE ODKRYWCZEJ METODY WYLECZENIA NOWOTWORU

   3
   2
  • 6 grudnia 2018  14:17   MEGALIA   anonim

   MEGALIA

   3
   2
 2. 6 grudnia 2018  13:20   DZIEKUJEMY Z CALEGO SERCA   Angel

  DZIEKUJEMY DZIEKUJEMY DZIEKUJE

  6
  2
  Odpowiedz
 3. 6 grudnia 2018  12:56   Czym będzie się różniło nowe hospicjum od obecnego? (6)   Chojniczanin

  ….odpowiedź-NICZYM! ponieważ program tzw "leczenia" pozostanie ten sam i hospicjum będzie dalej umieralnią, miejscem czekania na śmierć bez szansy na „walkę” gdzie wyszkolony personel wie tylko jak podawać kolejne pigułki czekając na zgon pacjenta. Mylę się? To niech mi ktoś napiszę jak wygląda np. pożywienie i nacisk na to w regeneracji pacjenta, ktokolwiek wyszedł z hospicjum ale nie nogami do przodu?

  10
  11
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  Odpowiedz
  • 6 grudnia 2018  14:44   widzę że trollujesz więc ...   Chojniczanin

   widzę że trollujesz więc nie ma sensu pisać....

   2
   5
  • 6 grudnia 2018  14:40   ODPOWIEDZ CZY JESZCZE DZIS ...   SMIERC

   ODPOWIEDZ CZY JESZCZE DZIS JESTES GOTOW ODEJSC Z TEGO SWIATA

   5
   1
  • 6 grudnia 2018  14:36   Odpowiedz   Chojniczanin

   Wiedząc że są "elementy" które dają nadzieje, które opisałem powyżej, jak "restart" flory bakteryjnej czy dieta ketogeniczna....to wolałabyś radośnie czekać na śmierć?..... czy z wykształconym w tym temacie personelem podjąć walkę o życie?

   2
   5
  • 6 grudnia 2018  14:27   W OKRESIE TERMINALNYM JAK SIE ...   DIETA USMIECHU ZYCIA

   W OKRESIE TERMINALNYM JAK SIE CHCE TEZ MOZNA ZYC RADOSCIA ZYCIA

   6
   1
  • 6 grudnia 2018  14:22   Pierd..enie! Jak ma się 80 ...   Chojniczanin

   Pierd..enie! Jak ma się 80 plus lat to faktycznie nie można zbyt wiele zrobić i rozumiem rolę obecnego "modelu" hospicjum w takim przypadku, ale nie jak sie ma 50 plus lat czy nawet mniej! takie organizmy mają często wiele energii na walkę a oni nawet tej nadziei nie dostają!! Ja bym chciał by o mnie walczono, a nie trzymanie za ręke, masz tu tabletke i ciepłe rozmowy!!

   2
   6
  • 6 grudnia 2018  13:22   JAK BEDZIESZ LEZAL NA LOZU ...   AMEN

   JAK BEDZIESZ LEZAL NA LOZU SMIERCI W HOSPICJUM TO ZROZUMIESZ

   7
   2