Budowy, remonty, przetargi …

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej dyrektor wydziału budowlano - inwestycyjnego Jacek Domozych poinformował o bieżących pracach w mieście, trwających i przyszłych przetargach oraz najbliższych planach.

Niebawem ruszy też seria przetargów związanych z rewitalizacją części ulicy Dworcowej.   |  fot. arch.

Dyrektor Jacek Domozych mówił o przetargach na deszczówki i w SP nr 3, o aktualnej sytuacji na budowie ChCK oraz na stadionie Chojniczanki oraz o przygotowanych przetargach na remonty kilku ulic. Poinformował, że rozstrzygnięto już jedną z części przetargu w ramach tzw. projektu deszczówek.Firma z Chojnic WO-KOP uzupełniła już dokumentację i wygrała przetarg na jedną z części za kwotę 5,4 mln zł.

Swoją ofertę musi uzupełnić firma, która zaproponowała najniższą cenę w innej części tego zadania. Otwarto oferty na windę w SP nr 3 (najtańsza za 575 tys. zł), wkrótce ruszą przetargi na remonty kilku ulic, m.in. Morelowej i Truskawkowej oraz ciągu pieszo - rowerowego od pomnika w parku 1000 - lecia do ulicy Prochowej. Dyrektor omówił też trwające remonty na stadionie Chojniczanki oraz o sytuacji na budowie Chojnickiego Centrum Kultury.

Więcej w materiale wideo.

(olo)

Zapisz

 1. 13 marca 2018  20:08   "14 lutego"   14

  No własnie kiedy? masakra najgorszy wjazd do Chojnic!!!

  1
  0
  Odpowiedz
 2. 10 marca 2018  18:19   Co z ul. Sępoleńską ...   anonim

  Co z ul. Sępoleńską byłą 14 Lutego zużyta przy budowie obwodnicy dziura na dziurze i koleiny obietnica burmistrza sprzed lat , reakcji ze strony władz brak.Może wybory zdopingują włodarzy.

  1
  0
  Odpowiedz