Bez bramek w Grudziądzu

Sporo akcji i sytuacji podbramkowych, gra toczona w dobrym tempie, brakowało tylko goli – tak pierwszą połowę meczu podsumowali sportowi komentatorzy TVP Orange Sport, relacjonujący niedzielne spotkanie Olimpii Grudziądz z Chojniczanką.

Spotkanie mogło się podobać, to jednak bramek kibice nie zobaczyli.   |  fot. screen TV

OLIMPIA - CHOJNICZANKA 0:0

Chojniczanka

Chojniczanka: Damian Podleśny - Daniel Chyła, Piotr Kieruzel, Michał Markowski, Marek Gancarczyk, Jakub Mrozik, Paweł Zawistowski, Rafał Grzelak, (74 min. Krystian Feciuch, Łukasz Suchocki, (70 min. Bartłomiej Niedziela), Wojciech Lisowski, Rafał Siemaszko, (84 min. Przemysław Czerwiński).

Sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).

Żółte kartki: Smoliński, Kaczmarek (Olimpia).

II połowa to przewaga po stronie Chojniczanki, która kilkakrotnie stworzyła wiele sytuacji podbramkowych, jednak bramki nie zdobyła. Spotkanie mimo, iż bezbramkowe mogło podobać się kibicom. Bezpośrednią transmisję z Grudziądza przeprowadziła Telewizja Orange Sport.

Kolejny mecz Chojniczanka rozegra 21 marca z GKS Katowice. Początek o godz. 15:00.

1. 16 marca 2015  13:14   bardzo dobry mecz rozegrała ...   anonim

bardzo dobry mecz rozegrała Chojniczanka, przez cale spotkanie była stroną dominującą, brawo

3. 15 marca 2015  19:30   brawo chlopy wzieliśta sie ...   anonim

brawo chlopy wzieliśta sie do roboty tylko strzelca wam zabraklo bo pauzuje za zolte kartki

0
    0
  4. 15 marca 2015  18:40   Fajnie, że cisneli przez ...   anonim

Fajnie, że cisneli przez caly mecz, zresztą podkreslili to sprawozdawcy ze dawno nie widzieli druzyny gosci tak grającej

0
    0
  5. 15 marca 2015  17:09   tylko   mks

ladny mecz w wykonaniu Chojniczanki.Brak typowego snajpera,reszta dobrze.

0
    0
  6. 15 marca 2015  15:59   spoko, mecz był jak na I ...   anonim

spoko, mecz był jak na I ligę dobry, tylko skuteczności zabrakło, żeby zawsze tak grali

0
    0
  7. 15 marca 2015  15:42   Polska rzeczywistość (6)   jeffrey

Tragiczny poziom, szkoda czasu na oglądanie tej żenującej polskiej piłki. Nie dziwie się, że mistrzowie kraju nie dają sobie rady z europejskimi przeciętniakami, skoro na zapleczu ekstraklasy poniżający poziom. Żal mi tych piłkarzy, bo naprawdę mogliby się wziąć za jakieś ciekawsze, bardziej spełniające zajęcie.Marnotrawi się w ten sposób publiczne pieniądze, a ta cała "szlachta" chodzi na te kiepskie widowiska.