Awans Red Devils do dalszych rozgrywek Pucharu Polski

Wygrywamy w 1/16 Pucharu Polski na wyjeździe z pierwszoligowym Orlikiem Mosina 4:1 i awansujemy do 1/8 tych rozgrywek. Gospodarze, którzy walczą o awans do Statscore Futsal Ekstraklasy, zaczęli bardzo dobrze i wyszli na prowadzenie.

Dwa lata w rozgrywkach PP gospodarze odnieśli zwycięstwo nad Red Devils. W obecnej edycji lepsi okazali się chojniczanie.   |  fot. rdfc.pl

Szybko wyrównał Kristan Medon. Wynik do przerwy ustalił Robert Świtoń. Prowadzenie 2:1 utrzymywało się przez długi czas. W drugiej połowie ponownie do siatki gospodarzy trafił Medon. Orlik wycofał bramkarza, co wykorzystał Przemysław Laskowski i strzałem do pustej bramki ustalił wynik meczu na 4:1.

Teraz czekamy na rywala w 1/8 Pucharu Polski. Zagramy ze zwycięzcą pary Podkowa Teqball Club – Red Dragons Pniewy.