Arka Gdynia przegrała w Gniewinie sparing z Chojniczanką

Chojniczanka wygrała z Arką Gdynia 1:0 w sparingowym meczu w trakcie przygotowań do nowego sezonu. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Tomasz Mikołajczak, który znalazł się w dogodnej sytuacji z bramkarzem Arki i pewnie trafił do siatki.

Zwycięskiego gola dla Chojniczanki zdobył w 30 min. Tomasz Mikołajczak, który w sytuacji "sam na sam" strzałem po ziemi pokonał bramkarza Arki.   |  fot. arch/A.Knitter

Arka Gdynia - Chojniczanka 0:1 (0:1)

Chojniczanka (I połowa): zawodnik testowany - Mudra, Grolik, Klabnik, Wachowiak - Napolov, Kona, Czajkowski, Mikołajczak, Klichowicz - Surdykowski

Chojniczanka (II połowa): Sokół - Nowakowski, Bartosiak, Tomaszewski, Sacharuk - Emche, Banaczek, Wędzelewski, Ziętarski, Trojanowski - Frygie

(red.)

Trener Adam Nocoń o sparingu z Arką.  Wygraliśmy, więc było to udane zamknięcie pierwszego tygodnia przygotowań. Widać jednak, że jest to drużyna w budowie. Na pewno dużo pracy przed nami. Nowi zawodnicy muszą się wkomponować w zespół, a czasu nie mamy zbyt wiele. W pierwszej części mieliśmy dużo więcej z gry ofensywnej. W drugiej już tych sytuacji było mniej. Na pewno jednak drużyna zagrała bardzo ambitnie i dzisiejsza wygrana dobrze rokuje na przyszłość – mówił szkoleniowiec Chojniczanki.