Absolwenci szkół podstawowych!

Zapraszamy Was do udziału w wirtualnym dniu otwartym II Liceum Ogólnokształcącego im. gen. W. Andersa w Chojnicach. Dołączcie do nas 8 maja 2021 roku o godzinie 15.00 na naszym profilu www.facebook.com/2lochojnice/ oraz na naszym szkolnym Instagramie.

Jeśli jesteś absolwentem SP i już teraz zastanawiasz się nad wyborem szkoły, to nasze Wirtualne Drzwi Otwarte są właśnie dla Ciebie!

Dlaczego warto wybrać II LO? Jesteśmy przyjazną, kameralną, nastawioną na Wasz rozwój szkołą. Od lat utrzymujemy wysoki poziom kształcenia, czego efektem są bardzo dobre wyniki egzaminów maturalnych, a to w połączeniu z sukcesami na olimpiadach przedmiotowych kolejny raz zaowocowało otrzymaniem tytułu „Srebrnej Szkoły” w rankingu Perspektyw.

Chcemy Wam pokazać, że II LO to nie tylko nauka. To również imprezy cykliczne: otrzęsiny, Festiwal Piosenki Zaangażowanej czy Charytatywny Turniej Mikołajkowy. W naszych murach działają Samorząd Uczniowski oraz gazetka „Świętopełek” w całości zarządzane przez uczniów. Nasi sportowcy swoje pasje mają okazję rozwijać w różnorodnych sekcjach, w budynku świetnie wyposażonej sali gimnastycznej.

Dołączcie do nas! Zapraszamy!

Karol Jagielski