4 gole w sparingu

W środę (17.02.) podopieczni Sławomira Suchomskiego i Leszka Szanka rozegrali siódme spotkanie sparingowe. Na boisku w Starogardzie Gdańskim zmierzyli się z Wietcisą Skarszewy.

Mecz został rozegrany w godzinach wieczornych.

Pojedynek zakończył się zwycięstwem chojniczan 3 :1 (0:0). Skład Chojniczanki w I połowie: bramkarz: Chudy, obrońca: Stromczyński, Gąsiorowski, Kowalczyk, Buława, pomocnicy: Trzebiński, Atanacković, Fabich, Pestka. Napastnicy: Chudziński, Niewęgłowski. Pierwsza połowa kończy się bezbramkowym remisem. Dużo niewykorzystanych sytuacji z obu stron.

Skład Chojniczanki w II połowie: bramkarz: Szafrański, obrońca: Draszanowski, Gąsiorowski, Megger, Trzebiński. Pomocnicy: Atanacković, Steinborn, Ziemak, Ostrowski. Napastnicy: Frymark, Borowski.

21:02  start II połowy. 56′ Borowski. Gol! 63′ rzut wolny z 16 metrów, ładny strzał Borowskiego, jednak bramkarz broni. 69′ Megger fauluje w polu karnym, rzut karny i 1:1. 72′ Gol! Mateusz Frymark. 90′ 3:1 Romańczyk!