powrót do kategorii:  Video - Aktualności
 1. 22 listopada 2010  20:21   To nie koniec.Nie mozna miec ... (1)   zuczek malutki

  To nie koniec.Nie mozna miec za zle wyborcom z gminy,czas zweryfikuje ich wybor.Nie warto tego nawet komentowac.Jednak warto komentowac poparcie czlowieka wokol krorego jest tyle niejasnosci przez tych 3-ech VIP-ow sfotkowanych w odpowiednim czasie i miejscu przez chojnice.com.A i chojnice.com niegodziwie zachowalo sie wobec swoich czytelnikow umieszczjac list jakiegos wyjatkowego wazeliniarza bez prawa odniesienia sie do tych wypocin swoich czytelnikow.Bardzo nieladnie nas potraktowalisci e chojnice.com

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 22 listopada 2010  20:37   A jak ty traktowałeś innych ...   max mad

   A jak ty traktowałeś innych chociażby na rynku, raz chwalisz ten portal za ruszenie tematu rynku, raz ganisz, sam nie wiesz czego chcesz. Najgorsze jest jednak to, że czemu widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku? Pamietaj i zapamiętaj żelazną maksymę, która jak rzadko która sprawdza się w życiu: "Nie sądź abyś nie był osądzonym” odnosi się nie tylko do takich pojedynczych sytuacji ale do całej postawy żuczka malutkiego.

   0
   0
 2. 22 listopada 2010  20:15   Ku....wa jak długo ... (2)   nauta

  Ku....wa jak długo będziecie atakować tego człowieka, zastanówcie się ludzie! Skoro pomawiacie Go o przekręty i pomawiacie, to dlaczego prokuratura nie dopatrzyła się czegoś co mogłoby wójtowi zaszkodzić? Ten cały żuczek malutki to jakiś "nawiedzony" w sprawie rynku pisał elaboraty, teraz zagiął parol na wójta? Facet wyluzuj, życie jest krótkie, wysiądzie ci pikawa od tej nienawiści i tylko smród przez ciebie rozsiany pozostanie a ty odejdziesz w byt niepamięci - zastanów się czy naprawdę warto?

  0
  0
  Pokaż/ukryj odpowiedzi
  • 22 listopada 2010  21:18   Panie wójcie dla takich ...   anonim

   Panie wójcie dla takich pajaców co atakują pana szkoda czasu.

   0
   0
  • 22 listopada 2010  20:26   warto   anonim

   warto

   0
   0
 3. 22 listopada 2010  20:08   Nie gratuluje Panie Wojcie   zuczek malutki

  bo styl pana kampani pozostawia wiele do zyczenia np.........1.Nie wyjasnone przed wyborami zdarzenia przez niektorych uwazane za duze afery.......2.Jesli juz udowodniono panu wine to traktowal pan to kpiarsko np to tylko 800 ton nielegalnie wydobytego zwiru a za nielegalne jego wydobywanie zaplacilismy sobie kare.........3.Wciagniecie w panska kampanie na przyzwoitki staroste i burmistrza...........4.Dziwny artykul "prawda obroni sie sama."Jesli to nie samochwalka to pan okreslajacy sie jako czlowiek prawy powinien nieautoryzowac tego wazeliniarskiego artykulu wybieljacego pana tym bardziej im wiecej pomyj po kontrkandydatach lano.............5.Nie chce pan wmowic ze pod owym artykulem nie bylo komentarzy to kwestia przypadku........Mozna by pisac w nieskonczonosc.Duzo za duzo tych niejasnych dziwnych zdarzen.Zbyt wielu ludzi panu nieufnych jesli nie wrogich.I JESZCZE RAZ PAN POWIEDZ PANIE WOJCIE DLACZEGO TAK JEST.

  0
  0
 4. 22 listopada 2010  18:48   Konon   wyborca

  Przypomina mi to Pana Krzysztofa Kononowicza, chodzi tutaj głównie o styl wypowiedzi.

  0
  0