Znów posypało się po przerwie

Do przerwy drużyna Red Devils Chojnice prowadziła w Katowicach z wyżej notowanym AZS UŚ 2:0. Niestety, podobnie jak w meczu z Cleareksem, wszystko posypało się w drugiej połowie meczu i Diabły znów nie zdobyły żadnego punktu.

Diabły przegrały kolejny mecz w Futsal Ekstraklasie.   |  fot. (olo)

AZS UŚ Katowice – Red Devils 4:3 (0:2)

Bramki dla Red Devils: Przemysław Laskowski, Jakub Kąkol.

Do przerwy Diabły prowadziły dwoma bramkami. Już w 2. min. wynik otworzył Przemysław Laskowski, który zamknął akcję i dobre podanie Jakuba Kąkola. W 14. min. Kąkol osobiście wpisał się na listę strzelców i podwyższył prowadzenie. Takim wynikiem – mimo szans z obu stron - zakończyła się pierwsza połowa meczu.

To, co goście ciężko wypracowali w pierwszej połowie, stracili z nawiązką w zaledwie pięć minut w drugiej części meczu. Między W 30 a 34. min. gospodarze zdobyli aż trzy bramki i wyszli na prowadzenie 3:2. Dwie minuty później katowiczanie podwyższyli prowadzenie po przedłużonym rzucie karnym. W 37. min. Mykyta Storozhuk przywrócił Diabłom nadzieję na dobry wynik i zdobył bramkę kontaktową. Do remisu jednak nie udało się już doprowadzić i zespół Red Devils wraca do Chojnic bez punktu.

Za tydzień w Chojnicach trudne spotkanie z Gattą Zduńska Wola. Początek meczu w niedzielę o godz. 18.00.

1. 18 listopada 2019  22:06   Maczkowski OUT! To nie trener ...   Gch

Maczkowski OUT! To nie trener na Ekstraklase. W ogole dziwie sie ze zatrudniamy kogos takiego bez doswiadczenia. Co my gramy? Nic.

1
    0
  2. 17 listopada 2019  21:11   Znowu to się nic nie ... (1)   Ja

Znowu to się nic nie zmnienia słabe kursy w sts a już miałem w pierwszej połowie pampersa pełnego ale wieże w was i dacie zarobic

10
    1
    • 17 listopada 2019  22:01   Rd   Jaro

Wesserling to jakaś kpina chłop w 1min popełnia głupie faule z tego karny kolesnik żenada A zespół brak jakieś myśli w grze czerwona latarnia na dłużej stała się faktem

5
      0
  3. 17 listopada 2019  21:08   Panie trenerze dlaczego cały ...   Lala lala

Panie trenerze dlaczego cały czas grasz od obrony ??? Graj presinng atakuj a nie czekasz za piłka !!! Nie ma obrony i tak szybko stracone bramki !!! A teraz ciężka droga taka sama jak droga krzyżowa teraz dobra modlitwa i wygrać z Gatta amen

8. 17 listopada 2019  20:25   Szkoda tak ładnie żarło (1)   bumi bumi

Szkoda tak ładnie żarło aż zdechło szkodami zawodników i trenera wszyscy się starają im nie wychodzi powiedziałem już raz bez bramkarza nie ma gry Szkoda mi tego klubu latami się dorabiali żeby mieć takie osiągi ale zawsze dobra Passa nie idzie z tym co się chce robić Tato zrobił Trener Olek tego nigdy więcej już nie osiągnie wice mistrzostwo Polski i puchar Polski pierwsze miejsce wtedy to był za rząd Synoradzki Kiedrowski Pryl i reszta Załogi życzę wam wszystkiego dobrego w pierwszej lidze