Znicz „zgasł” w Chojnicach

W trzeciej kolejce rozgrywek II ligi Chojniczanka na własnym boisku podejmowała Znicz Pruszków. Gospodarze w ostatnich dwóch meczach pokonali obydwu rywali i przed spotkaniem zajmowali pierwsze miejsce na ligowym podium.

Kolejne zwycięstwo zanotowała Chojniczanka, która u siebie pokonała Znicz Pruszków.   |  fot. Rmak

CHOJNICZANKA - ZNICZ 2:0 (1:0)

Chojniczanka: Sokół - Mudra, Klabnik, Grolik, Wachowiak (85 Emche), Ziętarski, Kona, Klichowicz, Mikołajczak (81 Czajkowski), Napołow (85 Grobelny), Skrzypczak (68 Pląskowski).

Bramki: 1:0 - Wachowiak 15, 2:0 - Napołow 51

Żółte kartki: Grolik, Mikołajczak (Chojniczanka) - Grabowski, Górski, Machalski (Znicz).

Chojniczanka na początku spotkania dominowała na boisku. W 15 minucie Wachowiak zdecydował się na techniczne uderzenie zza pola karnego. Piłka przelobowała bramkarza Znicza i wpadła do bramki tuż przy słupku! Wraz z upływem czasu gra się wyrównała a do głosu doszli goście, którzy mieli swoje okazje, na szczęście niewykorzystane, choć nie brakowało błędów ze strony golkipera Chojniczanki.

Druga część spotkania również była wyrównana, mimo iż zaczęła się od podwyższenia wyniku dla miejscowych. Goście mogli myśleć o doprowadzeniu do wyrównania, tym bardziej, iż defensywa gospodarzy popełniła kilka błędów, w tym doprowadziła do rzutu karnego. Jednak uderzenie zawodnika Chojniczanki obronił Sokół. Chojniczanka też miała kilka okazji, których nie wykorzystała. Gospodarze po trzech meczach mają komplet punktów.

(red.). Fot. Rmak. tabela gol24.pl