Żeglarskie Mistrzostwa Polski Logistyków

W miniony weekend na Jeziorze Charzykowskim odbyły się V Ogólnopolskie Regaty Logistyczne Regalux Delphia CUP. Była to już piąta edycja regat z cyklu Regalux Delphia CUP, których organizatorem jest firma Regalux.

Rywalizacja odbywała się na jachtach Delphia 24 One Design, a ciekawa i wyrównująca szansę wszystkim załogom formuła przesiadkowa zagwarantowała mnóstwo emocji i wrażeń.   |  fot. D. Frymark

Patronat nad całą imprezą objął, jak co roku Chojnicki Klub Żeglarski CHkŻ. Złotym sponsorem regat była firma NAVIGAL. W tym roku o podium walczyły firmy z całej Polski i byli to przedstawiciele firm logistycznych, a także znanych ogólnopolskich marek. W regatach wzięły udział takie firmy jak: LPP, e-obuwie, X-KOM, MLP group, Rhenus Logistics, Inter Cars, Auto Partner, Morele.net, Navigal, ArVATO, ARCUS, PIKA, SICK, CARGILL, Forum Media Polska, Chmaj.

Chojnice natomiast reprezentowały firmy POLIPOL, Wligała Lab oraz Regalux. Rywalizacja odbywała się na łodziach Delphia 24 One Design i miała charakter przesiadkowy. Regaty z cyklu Regalux Delphia CUP to jedyne w Polsce regaty organizowane w formule przesiadkowej.  Regaty wygrała firma MLP GROUP, drugie miejsce należało do firmy Arvato/eobuwie, a trzecie do firmy PIKA.

Wszystkie informacje na temat regat, wyników i fotorelacje można znaleźć na oficjalnej stronie na Facebooku  oraz na stronie www.regaluxcup.sailingnet.pl

(nad.). Fot. Daniel Frymark