Zaproszenie na festyn

Park Narodowy „Bory Tucholskie” zaprasza na festyn rodzinny „Zostaw w krzakach tego zwierzaka”, który odbędzie się 26 maja w godzinach 10.30 – 16.00, w Centrum Edukacji Przyrodniczej PNBT w Chocińskim Młynie.

Centrum Edukacji Przyrodniczej PNBT w Chocińskim Młynie zaprasza na festyn rodzinny.   |  fot. magazynkaszubi.pl

Na uczestników czeka wiele atrakcji – gra terenowa, zabawy, konkursy, a także zwiedzanie Zagrody Pokazowej Zwierząt oraz jej mieszkańców – koni, krów, owiec i kur. W czasie festynu uczestnicy dowiedzą się jak mądrze pomagać dzikim zwierzętom a przede wszystkim kiedy nasza pomoc jest rzeczywiście konieczna, a kiedy może wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Już dziś serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w imprezie. Wstęp jest bezpłatny.

 „Zostaw w krzakach tego zwierzaka” to nazwa projektu edukacyjno-promocyjnego prowadzonego przez:

· Ogród Zoologiczny w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” Sp. z o.o. w Bydgoszczy,

· Gdański Ogród Zoologiczny,

· Park Narodowy „Bory Tucholskie",

· Gabinet Weterynaryjny Wiesław Borkowski lekarz weterynarii,

w ramach którego organizowanych jest szereg działań edukacyjnych, między innymi festynów, konkursów, spotkań, prelekcji itp. Celem kampanii jest przede wszystkim:

- dostarczenie pomysłów i informacji, które umożliwią edukację przyrodniczą w zakresie poznawania i postępowania z młodymi zwierzętami wybranych gatunków ptaków i ssaków,

- pozyskiwanie specjalistycznej wiedzy oraz współpraca z instytucjami i osobami prywatnymi, które zainteresowane są problematyką poruszaną w projekcie.

Szczegółowe informacje o wydarzeniach realizowanych w ramach projektu zamieszczane są na bieżąca na stronach internetowych organizatorów.

Maria Chybowska

  1. 14 maja 2019  13:27   https://procredito.pl/pozyczki   supi

    Super festyn!

    4
    0